Polibek pod hvězdami

Spořiče obrazovky láska : polibek pod hvězdami

Spořiče obrazovky polibek pod hvězdami

Animovaný spořič obrazovky polibek pod hvězdami

Spořič Obrazovky Polibek pod hvězdami
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

A zdarma spořič obrazovky s romantickou siluetou pár líbání pod hvězdami, zatímco stovky srdcí to, plovoucí nahoru. V nebi je spousta hvězd, které jsou jako mlhoviny, protože pocit, že v lásce je podobný vznáší v prostoru, ve středu galaxie s miliony hvězd.

Spořiče obrazovky z pár líbání pod hvězd. Tato milující pár líbání vášnivě, a zdá se, že vesmír se zastaví, když jste v lásce. Užijte si Valentines den.. Stáhněte si spořič obrazovky Polibek pod hvězdami kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 51 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-02-14 08:02:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Polibek pod hvězdami z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 154 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 51 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9324 hlasů
Top číslo 37
STAŽENÍ
Staženo 47987 krát

Jedná se o velmi veselý animovaný spořič obrazovky, který připomíná, že láska přináší štěstí. Fialové, modré, zelené, žluté a červené barevné srdce vznášet v modré obloze nad nějakým fialové vlny, ale všechny dohromady tvoří velmi relaxační spořič obrazovky díky způsobu, jakým je vše v pohybu. Vlny se zasekl ve stejné smyčce, a od nich pochází všechny druhy srdcí, která začala narůstat, jako kdyby byly balóny. To určitě je jedním z nejvíce relaxačních a milující spořiče obrazovky. Mnoho srdce, které vyplňují celé místo se svými krásnými tvary.

7
7 z 10 - 4202 hlasů
Top číslo 80
STAŽENÍ
Staženo 23148 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžeme vidět dva velké červené srdce, jeden před druhého, a to jak s dvěma křídly, letí přes zatažené obloze. Mraky se pomalu jako srdce chvění křídel levitovat. Tento spořič obrazovky dvě červené srdce s křídly se bude jistě zdobit obrazovku počítače v klidné a pomalé cestě, prostě velmi rytmické a relaxační obraz, který se vám bude líbit, pokud jste v lásce. Pošli to na někoho soukromě, nebo publikovat na sociálních sítích, a zjistíte, že nejste jediný, v lásce!