Polibek pod hvězdami

Spořiče obrazovky láska : polibek pod hvězdami

Spořiče obrazovky polibek pod hvězdami

Animovaný spořič obrazovky polibek pod hvězdami

Spořič Obrazovky Polibek pod hvězdami
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

A zdarma spořič obrazovky s romantickou siluetou pár líbání pod hvězdami, zatímco stovky srdcí to, plovoucí nahoru. V nebi je spousta hvězd, které jsou jako mlhoviny, protože pocit, že v lásce je podobný vznáší v prostoru, ve středu galaxie s miliony hvězd.

Spořiče obrazovky z pár líbání pod hvězd. Tato milující pár líbání vášnivě, a zdá se, že vesmír se zastaví, když jste v lásce. Užijte si Valentines den.. Stáhněte si spořič obrazovky Polibek pod hvězdami kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 47 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-02-14 08:02:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Polibek pod hvězdami z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 154 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 47 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 71 hlasů
Top číslo 903
STAŽENÍ
Staženo 2184 krát

V tento spořič obrazovky můžete vidět velmi romantické srdce. Je obklopen všemi druhy květin, světla a dekorace, a má ptáci létající nad ním. Také velmi pěkná zpráva je napsána na střed srdce. Zpráva říká, že "Můj Valentýn", což je to nejlepší, co můžete říci svatého Valentýna sezony na osobu, kterou milujete, protože Valentýn je den, datování a lásky mezi páry. Také, to je přes růžové pozadí s menšími srdce kolem něj.

7
7 z 10 - 614 hlasů
Top číslo 559
STAŽENÍ
Staženo 4653 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky může vypadat jen jako běžný lávové lampy, ale ke svému překvapení zjistíte, že má milostný zpráva pro ty, kteří to vidět. Po nějaké době, kontrolka ukazuje frázi "Miluji tě". Můžete odeslat romantický Lávová lampa do svého partnera, přítele nebo člena rodiny vyjádřit, jak moc ho miluješ. Pozadí je plná ozdob s červeným srdcem. Tento spořič obrazovky je ideální pro překvapující, zvláštní, že někdo se děje ve vaší hlavě...Úspěch je zaručen!