Romantický růže

Spořiče obrazovky láska : romantický růže

Spořiče obrazovky romantický růže

Animovaný spořič obrazovky romantický růže

Spořič Obrazovky Romantický růže
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S touto zdarma spořič obrazovky můžete dát červenou růži jako dárek k této osobě, kterou považujete za velmi zvláštní pro vás. Je to velmi romantické gesto, jako červená růže symbolizuje lásku a vášeň. Pokud chcete vyjádřit své pocity s někým, dělá to s květinami, je mnohem zajímavější, než dělat to slovy. Můžete použít sociální sítě pro sdílení tento spořič obrazovky s někým zvláštním, ve více neformální cestou. Červená růže se srdíčky otáčení a bubliny na bílém pozadí.

Spořič obrazovky růže, romantický a elegantní spořič obrazovky, s bublinkami a předení srdce. Odeslání tento spořič obrazovky je dobrý způsob, jak mít gesto s někým zvláštním. Na obrázku vidíme dvě srdce se točí kolem červené růže a bílé bubliny přijde pravý roh. Tato animace je ideální na oslavu Valentýna nebo výročí dárek. Užijte si lásku a vášeň. Romantická scéna vyzdobit svůj monitor s květinou, srdce a bubliny.. Stáhněte si spořič obrazovky Romantický růže kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 53 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-26 12:10:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Romantický růže z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 252 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 53 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 818
STAŽENÍ
Staženo 2659 krát

A zdarma spořič obrazovky s romantickou siluetou pár líbání pod hvězdami, zatímco stovky srdcí to, plovoucí nahoru. V nebi je spousta hvězd, které jsou jako mlhoviny, protože pocit, že v lásce je podobný vznáší v prostoru, ve středu galaxie s miliony hvězd.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1366
STAŽENÍ
Staženo 1508 krát

Svátek svatého Valentýna, den zamilovaných 14. února, se blíží a s tímto spořič obrazovky můžete si gratulovat Svatého Valentyna nikomu se vám líbí. Velmi romantický text s srdce na stranách, které budou ideální pro romantické gesto. Pokud budete doprovázet tento spořič obrazovky s růží nebo čokolády, budete velmi rádi, že dát to pryč osoba.