Smajlík srdce bubliny

Spořiče obrazovky láska : smajlík srdce bubliny

Spořiče obrazovky smajlík srdce bubliny

Animovaný spořič obrazovky smajlík srdce bubliny

Spořič Obrazovky Smajlík srdce bubliny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky se objeví smajlík foukání mýdlových bublin ve tvaru srdce. S touto zdarma animace, získáte klid a pohodu trávě na louce se jen několik kopretin, modrou oblohu s velmi malým pěkné mraky, a příjemné vystupování na emotikonu v lásce. V ruce má růžové bublifuk, když vyhodíte srdce mýdlo vytvořit. Krásné a romantické animace pro milovníky. Poté, co fouká jim je, když si uvědomíte, že bubliny přizpůsobit tvaru srdce! Všechny z nich!

Vtipný spořič obrazovky, ve kterém hlavní postava je foukání mýdlových bublin. Děti mohou strávit hodiny hraní s touto hračkou. Profesionálové mohou obří mýdlové bubliny. Vyzdobte si svůj monitor a nechat bubliny s tvaru srdce letět přes obrazovku počítače. Je to perfektní spořič obrazovky pro děti a milovníky, jak to má efektní a barvy jara. Žlutý smajlík hraje s bublinami srdce v poli květin.. Stáhněte si spořič obrazovky Smajlík srdce bubliny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 138 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-11 13:01:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Smajlík srdce bubliny z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2254 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 138 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 614 hlasů
Top číslo 559
STAŽENÍ
Staženo 4985 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky může vypadat jen jako běžný lávové lampy, ale ke svému překvapení zjistíte, že má milostný zpráva pro ty, kteří to vidět. Po nějaké době, kontrolka ukazuje frázi "Miluji tě". Můžete odeslat romantický Lávová lampa do svého partnera, přítele nebo člena rodiny vyjádřit, jak moc ho miluješ. Pozadí je plná ozdob s červeným srdcem. Tento spořič obrazovky je ideální pro překvapující, zvláštní, že někdo se děje ve vaší hlavě...Úspěch je zaručen!

3
3 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1090
STAŽENÍ
Staženo 2130 krát

V Snubní prsteny jsou symbolem lásky, že pár vyměnil svatební den, v této spořič obrazovky máme dva kroužky zlaté svatby s diamanty. To je obvyklé pro svatební kapely jsou zlato a diamanty mají. Také darovali páry zásnubní prsteny, pre-svatební.