Zásnubní prsten

Spořiče obrazovky láska : zásnubní prsten

Spořiče obrazovky zásnubní prsten

Animovaný spořič obrazovky zásnubní prsten

Spořič Obrazovky Zásnubní prsten
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je nově snoubenců, pro ty, kteří plánují se vzít. Příjemný způsob, jak požádat o oženit s člověkem, kterého milujete, je spořič obrazovky, ale nezapomeňte si koupit krásný prsten taky! Sdílet tuto bezplatnou spořič obrazovky na sociálních sítích, takže vaši přátelé vědí o tvém zasnoubení. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní scéna, ve které se otevře malé okno, a uvnitř je krásný zásnubní prsten. Perfektní způsob, jak požádat o manželství.Krásná květina také se objeví jako dárek.

Diamantový prsten a červené růže jsou dvě romantické dárky pro zeptat brát s romantikou v každém detailu. Romantický spořič obrazovky s snubní prsten a růže. Modrá barva pozadí dává poměrně klidný a pokojný, protože právě teď je situace, mnoho nervů, zvláště pro člověka, který navrhuje manželství, ona neví, kdo bude reagovat. Ale s dárkem, jako je tento, zda odpověď je ano.. Stáhněte si spořič obrazovky Zásnubní prsten kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zásnubní prsten z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1000
STAŽENÍ
Staženo 2518 krát

Romantický spořič obrazovky zdarma z drahých diamantů. Diamant, se všemi jeho třpytu a lesku, které odrážejí světlo rozsvítí pomalu všude. Diamant je dárek pro každého, kdo se vám líbí, a to zejména každou ženu. Vzhledem k tomu, diamant není k dispozici pro každého, můžete si detail s někým, kdo dává tento spořič obrazovky sociálních sítí nebo zaslání e-mailem odkaz na to, aby si vlastní diamant v počítači. Nabízíme vám možnost mít svůj vlastní diamant zcela zdarma!Žlutý diamant zapnutí sám na zlatém pozadí.

6
6 z 10 - 85 hlasů
Top číslo 1002
STAŽENÍ
Staženo 1933 krát

Amor je Bůh lásky, která je spojuje do sebe zamilují házení šipek s lukem. Můžete to udělat s touto zdarma spořič obrazovky, krátké animace Amor, se snaží jít kolem, bez valného úspěchu, lásky ke světu. E-mail nebo učit spořič obrazovky, jako je to dobrý způsob, jak říct, zvláštní, že někdo, co si o ní. Buďte romantická láska s tímto spořič obrazovky! Podívejte se, jak to legrační anděl dostane to do konce lásky, vyhrává hru.