Zásnubní prsten

Spořiče obrazovky láska : zásnubní prsten

Spořiče obrazovky zásnubní prsten

Animovaný spořič obrazovky zásnubní prsten

Spořič Obrazovky Zásnubní prsten
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je nově snoubenců, pro ty, kteří plánují se vzít. Příjemný způsob, jak požádat o oženit s člověkem, kterého milujete, je spořič obrazovky, ale nezapomeňte si koupit krásný prsten taky! Sdílet tuto bezplatnou spořič obrazovky na sociálních sítích, takže vaši přátelé vědí o tvém zasnoubení. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní scéna, ve které se otevře malé okno, a uvnitř je krásný zásnubní prsten. Perfektní způsob, jak požádat o manželství.Krásná květina také se objeví jako dárek.

Diamantový prsten a červené růže jsou dvě romantické dárky pro zeptat brát s romantikou v každém detailu. Romantický spořič obrazovky s snubní prsten a růže. Modrá barva pozadí dává poměrně klidný a pokojný, protože právě teď je situace, mnoho nervů, zvláště pro člověka, který navrhuje manželství, ona neví, kdo bude reagovat. Ale s dárkem, jako je tento, zda odpověď je ano.. Stáhněte si spořič obrazovky Zásnubní prsten kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zásnubní prsten z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 70 hlasů
Top číslo 816
STAŽENÍ
Staženo 2062 krát

To je velmi jednoduché láska spořič obrazovky. Spousty a spousty balónků ve tvaru srdce létat bezcílně uvnitř obrazovce počítače přes růžové zatažené obloze. Pokud je Valentýn, bude tento spořič obrazovky správně rozsvítí váš pokoj, vytváří opravdu romantické prostředí. Nic není vhodnější pro spořič obrazovky v této sezoně, než je tento. Šťastný Valentýn! S touto romantickou a relaxační videa s růžovými a fialovými srdíčky můžete vytvořit romantickou atmosféru v obrazovce počítače.

7
7 z 10 - 1277 hlasů
Top číslo 211
STAŽENÍ
Staženo 10436 krát

Romantické obrazy obrazů a děl klasické, romantické a renesančního umění, které líčí Eros nebo Cupid. Romantické scény žen a andělů, bohové milují a romantické klasiky, aby oslavili Den držení těla Valentýna. Umělecká díla nošení lásku jako hlavní téma. Romantické scény přivedl k malování uměleckých děl, v nichž máme rádi dělat svou práci. Viz Cupid, že se lidé do ​​sebe zamilují.