Zásnubní prsten

Spořiče obrazovky láska : zásnubní prsten

Spořiče obrazovky zásnubní prsten

Animovaný spořič obrazovky zásnubní prsten

Spořič Obrazovky Zásnubní prsten
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je nově snoubenců, pro ty, kteří plánují se vzít. Příjemný způsob, jak požádat o oženit s člověkem, kterého milujete, je spořič obrazovky, ale nezapomeňte si koupit krásný prsten taky! Sdílet tuto bezplatnou spořič obrazovky na sociálních sítích, takže vaši přátelé vědí o tvém zasnoubení. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní scéna, ve které se otevře malé okno, a uvnitř je krásný zásnubní prsten. Perfektní způsob, jak požádat o manželství.Krásná květina také se objeví jako dárek.

Diamantový prsten a červené růže jsou dvě romantické dárky pro zeptat brát s romantikou v každém detailu. Romantický spořič obrazovky s snubní prsten a růže. Modrá barva pozadí dává poměrně klidný a pokojný, protože právě teď je situace, mnoho nervů, zvláště pro člověka, který navrhuje manželství, ona neví, kdo bude reagovat. Ale s dárkem, jako je tento, zda odpověď je ano.. Stáhněte si spořič obrazovky Zásnubní prsten kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 27 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zásnubní prsten z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 27 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 160 hlasů
Top číslo 824
STAŽENÍ
Staženo 2623 krát

V tomto volném spořič obrazovky si můžete přečíst roztomilou milostnou zprávu, která říká, že tě miluju, s pozdravem na Valentýna. To jeskvělý způsob, jak říct, že někoho miluješ. Být romantický s touto láskou spořič obrazovky a sdílet je na jakékoliv sociální síti! srdce a romantické barvy a všude. E-mail nebo učit spořič obrazovky, jako je todobrý způsob, jak říct, že zvláštní, že někdo, co si o ní. Být romantický s touto zdarma spořič obrazovky! Poselství lásky, který si můžete dát na obrazovce vašeho monitoru nebo monitoru jako nejlepší podrobně můžete mít.

6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1675
STAŽENÍ
Staženo 1361 krát

Nově manželský pár objeví šťastný slaví svatbu s konfetami a serpentin. Jsou to chlapec a dívka v anime stylu pozdrav všem svým přátelům a rodině v zahradě kostela. Pár jsou oblečeni elegantně. On má na sobě pěkný oblek s červenou vestu. Ona má na sobě krásné svatební šaty se závojem a v ruce drží kytici květin. Padající konfety je zlato. V pozadí vidíme kostel, kde to milující pár právě oženil. Je to příjemné místo k slíbí nehynoucí lásku a velmi šťastný navždy.