Zásnubní prsten

Spořiče obrazovky láska : zásnubní prsten

Spořiče obrazovky zásnubní prsten

Animovaný spořič obrazovky zásnubní prsten

Spořič Obrazovky Zásnubní prsten
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je nově snoubenců, pro ty, kteří plánují se vzít. Příjemný způsob, jak požádat o oženit s člověkem, kterého milujete, je spořič obrazovky, ale nezapomeňte si koupit krásný prsten taky! Sdílet tuto bezplatnou spořič obrazovky na sociálních sítích, takže vaši přátelé vědí o tvém zasnoubení. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní scéna, ve které se otevře malé okno, a uvnitř je krásný zásnubní prsten. Perfektní způsob, jak požádat o manželství.Krásná květina také se objeví jako dárek.

Diamantový prsten a červené růže jsou dvě romantické dárky pro zeptat brát s romantikou v každém detailu. Romantický spořič obrazovky s snubní prsten a růže. Modrá barva pozadí dává poměrně klidný a pokojný, protože právě teď je situace, mnoho nervů, zvláště pro člověka, který navrhuje manželství, ona neví, kdo bude reagovat. Ale s dárkem, jako je tento, zda odpověď je ano.. Stáhněte si spořič obrazovky Zásnubní prsten kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Láska, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Láska Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-08 10:10:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Láska. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zásnubní prsten z Láska ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 706 hlasů
Top číslo 471
STAŽENÍ
Staženo 4715 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má růžové pozadí se spoustou srdcí, ale hlavní a nejdůležitější věc je velká červená jeden, který se hodí na celou obrazovku. A poslední, ale v neposlední řadě, zpráva je na ní napsáno. Zpráva říká, že "miluji tě", tak to je nejlepší způsob, jak nechat někoho vědět, jak moc je máte rádi. Nemusíte být v lásce přát někoho rád, Valentýn, a tak se snaží sdílet tuto romantickou spořič obrazovky na Facebooku nebo na Twitteru.

6
6 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 919
STAŽENÍ
Staženo 2141 krát

Tento krásný spořič obrazovky se slovem "láska" je vintage nebo retro způsob, jak někomu říct "Miluji tě". Vidíme ve tvaru srdce čokolády box s kravatou, zatímco se objeví kolem candy srdce a okvětní lístky růží. Na pozadí zvětralých dřevěných prken jsou položky, které dává ročník dotek na Screen Protector. Chcete-li přizpůsobit svůj osobní počítač pro Valentines, je to dobrá volba. Vrátí se být romantický posílat někoho e-mailem toto romantické screensaver zdarma. Můžete také sdílet na sociálních sítích.