Futuristický najeďte na kole

Spořiče obrazovky letadlo : futuristický najeďte na kole

Spořiče obrazovky futuristický najeďte na kole

Animovaný spořič obrazovky futuristický najeďte na kole

Spořič Obrazovky Futuristický Najeďte na Kole
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ve městě budoucnosti, motorkář letí na plný plyn na svém létajícím kole, fialovou letadla. V pozadí můžeme rychle vidět mrakodrapy centra procházení. Vy jste opravdový fanoušek sci-fi filmech? Díky této futuristické spořič obrazovky můžete cítit adrenalin visení kola letových stovky metrů vysoké. Jistě si také chcete mít vozidlo, jako je tento, ale dokud se tato technologie umožňuje, nabízíme vám možnost cítit tuto zkušenost s naší Screen Protector.

Letoun je uvedeno v této screensaver podobá speeder kole, na hover motocykl, který se objevil ve filmu Hvězdné války. Létající kola jsou prvkem, který vypadá velmi přítomné v sci-fi filmů a filmů s futuristické prostředí. Tato vozidla jsou navrženy tak, aby bylo velmi zvládnutelné manévrovat rychle přes mrakodrapy z velkých měst budoucnosti. Stejně jako dnešní motocykly jsou ideální pro jízdu v dopravní špičce, tato kola jsou navrženy tak, aby vzduch v budoucnu, kdy se provoz již dělat terestricky, můžete cestovat s lehkostí a pohodlí ve vzduchu. I když se může zdát, že je fiktivní dopravní prostředky, faktem je, že technologie se vyvíjejí stále rychleji, a dnes je již prototypy, že práce, stejně jako hover vozidla navržený firmou Aertoflex, která má podobné rotory pro helikoptéry místo koleček .. Stáhněte si spořič obrazovky Futuristický Najeďte na Kole kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-01-28 09:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Futuristický Najeďte na Kole z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1486
STAŽENÍ
Staženo 1281 krát

Obrazovky staršího modelu červené světlo letadel, která jde letící po obloze s jeho dvěma cestujícími. Dvoumístný letoun let jsou dnes používány pro letecké přehlídky, v muzeích. S velmi velkou vrtulí ve svém unikátním motorem a jsou mnohem větší než moderní kabinová letadel. Krásné letadlo jako ti, kteří bojovali na počátku války v šarvátkách. Vidíme, že dva piloti uvnitř, čepice, sluneční brýle a šátky vítr.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 995
STAŽENÍ
Staženo 1872 krát

Líbí se vám letadla? Rádi cestujete? Pro všechny milovníky cestování a létat, když jsme si tento spořič obrazovky letadla vzlétat. V tropickém nebi s dlaněmi vzhůru, jak jsme sundat jeden po druhém hlavních Airbus a Boeing komerčních aerolinií jeden po druhém v obou směrech typ komerční letadla. Létání na obloze.