Futuristický najeďte na kole

Spořiče obrazovky letadlo : futuristický najeďte na kole

Spořiče obrazovky futuristický najeďte na kole

Animovaný spořič obrazovky futuristický najeďte na kole

Spořič Obrazovky Futuristický Najeďte na Kole
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ve městě budoucnosti, motorkář letí na plný plyn na svém létajícím kole, fialovou letadla. V pozadí můžeme rychle vidět mrakodrapy centra procházení. Vy jste opravdový fanoušek sci-fi filmech? Díky této futuristické spořič obrazovky můžete cítit adrenalin visení kola letových stovky metrů vysoké. Jistě si také chcete mít vozidlo, jako je tento, ale dokud se tato technologie umožňuje, nabízíme vám možnost cítit tuto zkušenost s naší Screen Protector.

Letoun je uvedeno v této screensaver podobá speeder kole, na hover motocykl, který se objevil ve filmu Hvězdné války. Létající kola jsou prvkem, který vypadá velmi přítomné v sci-fi filmů a filmů s futuristické prostředí. Tato vozidla jsou navrženy tak, aby bylo velmi zvládnutelné manévrovat rychle přes mrakodrapy z velkých měst budoucnosti. Stejně jako dnešní motocykly jsou ideální pro jízdu v dopravní špičce, tato kola jsou navrženy tak, aby vzduch v budoucnu, kdy se provoz již dělat terestricky, můžete cestovat s lehkostí a pohodlí ve vzduchu. I když se může zdát, že je fiktivní dopravní prostředky, faktem je, že technologie se vyvíjejí stále rychleji, a dnes je již prototypy, že práce, stejně jako hover vozidla navržený firmou Aertoflex, která má podobné rotory pro helikoptéry místo koleček .. Stáhněte si spořič obrazovky Futuristický Najeďte na Kole kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-01-28 09:01:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Futuristický Najeďte na Kole z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1568 hlasů
Top číslo 133
STAŽENÍ
Staženo 15158 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o osamělé vrtulník letící přes hornaté krajiny pokryté sněhem a ve velmi hezké západu slunce. Zvuk šroubovic doprovází fotografie tohoto animovaný spořič obrazovky, který vás přenese do krajiny hor, daleko od svého počítače. Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky a sen pilotovat vrtulník, který vidíte v něm. Pokud máte rádi létání si to, ve kterém vidíme, jak se kolem hory krajinu, jak jsme doprovázet malý vrtulník létání obraz.

8
8 z 10 - 218 hlasů
Top číslo 539
STAŽENÍ
Staženo 4362 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět, jak se vojenské síly na pohybující se kolem s nejlepším uvážení možné. Letecké síly jako Apači také starat o pohybu vojáků v okolí, alenejlepší způsob, jak je tím, že vzduch pokles z letadla. Vojáci budou muset vytáhnout řetězec otevřít své padáky a jsou připraveni jít. Tato bezplatná spořič obrazovky má nejlepší fotky vše. Pokud se vám líbí armádu nebo jen pocit, vlastenecký, stáhněte si ji a zkuste to ! Pokud se vám líbí, sdílejte ji na nejznámějších sociálních sítí !