Kabině

Spořiče obrazovky letadlo : kabině

Spořiče obrazovky kabině

Animovaný spořič obrazovky kabině

Spořič Obrazovky Kabině
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S touto zdarma spořič obrazovky, budete cítit, jako byste se v kokpitu letounu při zatažené noci. Bude to vypadat, že váš počítač je obrazovka přední okno kokpitu letounu, ze kterého si můžete prohlédnout zelená světla na dráze. Během noci, a to zejména, když špatné počasí a méně viditelnost stávka, svítí všechny skladby.

Spořič obrazovky z dráhy pohled z kokpitu dopravního letadla. Zelené kontrolky indikují, kde trať začíná, takže piloti neuvádějí, že kvůli mlze a špatné viditelnosti ve tmě. Také nejvyšší budovy osvětlí jejich střechy pro piloty k vidění.. Stáhněte si spořič obrazovky Kabině kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 169 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-02-26 12:02:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kabině z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 392 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 169 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 98 hlasů
Top číslo 705
STAŽENÍ
Staženo 3666 krát

V tomto zdarma spořič obrazovky letadel, můžeme vidět leteckou eskadru jednoplošník přechodu na čistou oblohu.Jednoplošník je fixovaný-letadla křídla s jedním hlavním souborem křídla povrchů. Dvojplošníky jsou nejstarším typem letadla, protože Wright Flyer dvojplošník, se dvěma nad sebou křídla. Jednoplošník byly nejčastějším typem letadla, protože de pozdní 1930.

5
5 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1486
STAŽENÍ
Staženo 1775 krát

Obrazovky staršího modelu červené světlo letadel, která jde letící po obloze s jeho dvěma cestujícími. Dvoumístný letoun let jsou dnes používány pro letecké přehlídky, v muzeích. S velmi velkou vrtulí ve svém unikátním motorem a jsou mnohem větší než moderní kabinová letadel. Krásné letadlo jako ti, kteří bojovali na počátku války v šarvátkách. Vidíme, že dva piloti uvnitř, čepice, sluneční brýle a šátky vítr.