Lehká letadla

Spořiče obrazovky letadlo : lehká letadla

Spořiče obrazovky lehká letadla

Animovaný spořič obrazovky lehká letadla

Spořič Obrazovky Lehká letadla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky staršího modelu červené světlo letadel, která jde letící po obloze s jeho dvěma cestujícími. Dvoumístný letoun let jsou dnes používány pro letecké přehlídky, v muzeích. S velmi velkou vrtulí ve svém unikátním motorem a jsou mnohem větší než moderní kabinová letadel. Krásné letadlo jako ti, kteří bojovali na počátku války v šarvátkách. Vidíme, že dva piloti uvnitř, čepice, sluneční brýle a šátky vítr.

Letadlo (také volal lehká letadla) nebo letadlo letadlo, které má maximální vzletovou hmotnost 5670 kg nebo méně. Jsou letadla, která může přistát a vzlétnout na krátkých letištních drahách, tyto letouny byly použity pro přepravu zboží, letecké snímkování, letu zábavu a obchodní lety krátké trvání. Nejslavnější letadla jsou Cessna, Piper a Beechcraft. V tento spořič obrazovky můžete vidět starší model, dvacáté století maloval červené. Loď letí po obloze se dvěma piloty uvnitř, se svými brýlemi a klobouky bezpečnosti. Tyto letouny byly použity v první letecké bitvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Lehká letadla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 101 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-08-02 09:08:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lehká letadla z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 101 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1568 hlasů
Top číslo 133
STAŽENÍ
Staženo 14783 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o osamělé vrtulník letící přes hornaté krajiny pokryté sněhem a ve velmi hezké západu slunce. Zvuk šroubovic doprovází fotografie tohoto animovaný spořič obrazovky, který vás přenese do krajiny hor, daleko od svého počítače. Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky a sen pilotovat vrtulník, který vidíte v něm. Pokud máte rádi létání si to, ve kterém vidíme, jak se kolem hory krajinu, jak jsme doprovázet malý vrtulník létání obraz.

6
6 z 10 - 1226 hlasů
Top číslo 164
STAŽENÍ
Staženo 12967 krát

Kam byste chtěli cestovat? Hop na této pomyslné rovině a nyní letu nad křídlem letadla. Když se podíváte z okna v letadle, můžete vidět na křídlo letounu přechod na modrou oblohu s velkými bílými mraky. Pokud máte rádi cestování letadlem, tento spořič obrazovky je pro vás. Pokud jste někdy měli možnost spát celý letoun let, může tento spořič obrazovky je dobré používat, pokud si potřebujete odpočinout. Pokud chcete cestovat a létat si levné letenky nákupu na flightsmania.com .