Lehká letadla

Spořiče obrazovky letadlo : lehká letadla

Spořiče obrazovky lehká letadla

Animovaný spořič obrazovky lehká letadla

Spořič Obrazovky Lehká letadla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky staršího modelu červené světlo letadel, která jde letící po obloze s jeho dvěma cestujícími. Dvoumístný letoun let jsou dnes používány pro letecké přehlídky, v muzeích. S velmi velkou vrtulí ve svém unikátním motorem a jsou mnohem větší než moderní kabinová letadel. Krásné letadlo jako ti, kteří bojovali na počátku války v šarvátkách. Vidíme, že dva piloti uvnitř, čepice, sluneční brýle a šátky vítr.

Letadlo (také volal lehká letadla) nebo letadlo letadlo, které má maximální vzletovou hmotnost 5670 kg nebo méně. Jsou letadla, která může přistát a vzlétnout na krátkých letištních drahách, tyto letouny byly použity pro přepravu zboží, letecké snímkování, letu zábavu a obchodní lety krátké trvání. Nejslavnější letadla jsou Cessna, Piper a Beechcraft. V tento spořič obrazovky můžete vidět starší model, dvacáté století maloval červené. Loď letí po obloze se dvěma piloty uvnitř, se svými brýlemi a klobouky bezpečnosti. Tyto letouny byly použity v první letecké bitvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Lehká letadla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 129 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-08-02 09:08:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lehká letadla z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 129 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 852
STAŽENÍ
Staženo 2534 krát

Vrtulník Apačové, velký symbol amerického letectva, letět přes údolí.AH-64 Apačové vrtulník těžce ozbrojený, připravený na jakoukoli misi. V tomto případě je na misi průzkumu, letí přes řeku předávat informace na základnu. Sdílet na sociálních sítích tento vojenský vrtulník, uvidíte, že mnoho z vašich přátel bude líbit. Všechny adrenalin a vzrušení z cestování na palubě jednoho z těchto vrtulníků ve vašem počítači, díky této bezplatné spořič obrazovky Boeing AH-64 Apačové.

8
8 z 10 - 218 hlasů
Top číslo 539
STAŽENÍ
Staženo 4368 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět, jak se vojenské síly na pohybující se kolem s nejlepším uvážení možné. Letecké síly jako Apači také starat o pohybu vojáků v okolí, alenejlepší způsob, jak je tím, že vzduch pokles z letadla. Vojáci budou muset vytáhnout řetězec otevřít své padáky a jsou připraveni jít. Tato bezplatná spořič obrazovky má nejlepší fotky vše. Pokud se vám líbí armádu nebo jen pocit, vlastenecký, stáhněte si ji a zkuste to ! Pokud se vám líbí, sdílejte ji na nejznámějších sociálních sítí !