Lehká letadla

Spořiče obrazovky letadlo : lehká letadla

Spořiče obrazovky lehká letadla

Animovaný spořič obrazovky lehká letadla

Spořič Obrazovky Lehká letadla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrazovky staršího modelu červené světlo letadel, která jde letící po obloze s jeho dvěma cestujícími. Dvoumístný letoun let jsou dnes používány pro letecké přehlídky, v muzeích. S velmi velkou vrtulí ve svém unikátním motorem a jsou mnohem větší než moderní kabinová letadel. Krásné letadlo jako ti, kteří bojovali na počátku války v šarvátkách. Vidíme, že dva piloti uvnitř, čepice, sluneční brýle a šátky vítr.

Letadlo (také volal lehká letadla) nebo letadlo letadlo, které má maximální vzletovou hmotnost 5670 kg nebo méně. Jsou letadla, která může přistát a vzlétnout na krátkých letištních drahách, tyto letouny byly použity pro přepravu zboží, letecké snímkování, letu zábavu a obchodní lety krátké trvání. Nejslavnější letadla jsou Cessna, Piper a Beechcraft. V tento spořič obrazovky můžete vidět starší model, dvacáté století maloval červené. Loď letí po obloze se dvěma piloty uvnitř, se svými brýlemi a klobouky bezpečnosti. Tyto letouny byly použity v první letecké bitvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Lehká letadla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 149 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-08-02 09:08:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lehká letadla z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 149 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 951
STAŽENÍ
Staženo 2066 krát

Tento spořič obrazovky se budete cítit, jako byste letěli přes mraky, jejich překročení v relaxační letu, s jasnou modrou oblohou v pozadí. Podívejte se, jak kdyby jste byli letoun a žít létání zkušenosti pro sebe.Muž, od počátku dějin, vždy studoval způsob uskutečňování snu o létání jako pták splní, a že je v současné době možné díky letadel a jiných letadel.

7
7 z 10 - 54 hlasů
Top číslo 688
STAŽENÍ
Staženo 4037 krát

S tímto obrazovky můžete cítit zkušenosti z létání na stíhacích letounů. Můžete vidět na obrazovce bojová stíhačka letí přes řeky, F-15 manévrovacích v kaňonu v plné rychlosti. Tento spořič obrazovky HD je ideální pro milovníky bojových letadel, sdílet s nimi na sociálních sítích pro vaše přátele vychutnat tuto bojovou stíhačku letící nad pouští. Všechny moc vzdušné síly v počítači s touto úžasnou obrazovky!