Letadla křídlo

Spořiče obrazovky letadlo : letadla křídlo

Spořiče obrazovky letadla křídlo

Animovaný spořič obrazovky letadla křídlo

Spořič Obrazovky Letadla Křídlo
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kam byste chtěli cestovat? Hop na této pomyslné rovině a nyní letu nad křídlem letadla. Když se podíváte z okna v letadle, můžete vidět na křídlo letounu přechod na modrou oblohu s velkými bílými mraky. Pokud máte rádi cestování letadlem, tento spořič obrazovky je pro vás. Pokud jste někdy měli možnost spát celý letoun let, může tento spořič obrazovky je dobré používat, pokud si potřebujete odpočinout. Pokud chcete cestovat a létat si levné letenky nákupu na flightsmania.com .

Letoun v této screensaver je komerční let letoun. Má čtyři motory, dva v každém křídle. Otočte obrazovku počítače do okna letadla. Zkuste to, a pokud se vám to líbí, sdílejte ji s kýmkoli na internetu! Animované scény, ve kterých vidíme Křídlo velké letadlo, model civilní dopravní lodi má dva motory. Je letadlo letecká osobní a obraz, který vidíte cestovatele z oken. Když se podíváte z centra mohou vidět křídlo z leteckých motorů během letu. Na obloze bílé mraky projít v přední části krásné modré obloze. Obraz, který je dobře známý nadšence a cestující obvyklých jste mohli vidět tuto scénu ve všech letadel.. Stáhněte si spořič obrazovky Letadla Křídlo kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 480 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letadla Křídlo z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 8582 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 480 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 55 hlasů
Top číslo 807
STAŽENÍ
Staženo 3095 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět stíhací letoun, vojenský letoun určený primárně pro vzduch k letecké bitvě s jinými letadly, na rozdíl od bombardéry a bitevní letouny, které jsou určeny především k útokům na pozemní cíle. Charakteristickými znaky bojovníka je jeho rychlost, obratnost, a malé rozměry v poměru k jiným bojových letounů.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1358
STAŽENÍ
Staženo 1443 krát

Letadlo, které se objeví v této spořič obrazovky je Air Force One, letadlo prezidenta Spojených států amerických. Když je pilot identifikován leteckého provozu jako Air Force One, znamená to, že prezident je uvnitř. Pokud tomu tak není, nemůže být jako taková označena. Letadlový park prezidenta je kontrolována vojenské, protože jeho význam.