Letadla křídlo

Spořiče obrazovky letadlo : letadla křídlo

Spořiče obrazovky letadla křídlo

Animovaný spořič obrazovky letadla křídlo

Spořič Obrazovky Letadla Křídlo
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kam byste chtěli cestovat? Hop na této pomyslné rovině a nyní letu nad křídlem letadla. Když se podíváte z okna v letadle, můžete vidět na křídlo letounu přechod na modrou oblohu s velkými bílými mraky. Pokud máte rádi cestování letadlem, tento spořič obrazovky je pro vás. Pokud jste někdy měli možnost spát celý letoun let, může tento spořič obrazovky je dobré používat, pokud si potřebujete odpočinout. Pokud chcete cestovat a létat si levné letenky nákupu na flightsmania.com .

Letoun v této screensaver je komerční let letoun. Má čtyři motory, dva v každém křídle. Otočte obrazovku počítače do okna letadla. Zkuste to, a pokud se vám to líbí, sdílejte ji s kýmkoli na internetu! Animované scény, ve kterých vidíme Křídlo velké letadlo, model civilní dopravní lodi má dva motory. Je letadlo letecká osobní a obraz, který vidíte cestovatele z oken. Když se podíváte z centra mohou vidět křídlo z leteckých motorů během letu. Na obloze bílé mraky projít v přední části krásné modré obloze. Obraz, který je dobře známý nadšence a cestující obvyklých jste mohli vidět tuto scénu ve všech letadel.. Stáhněte si spořič obrazovky Letadla Křídlo kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 425 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letadla Křídlo z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 8582 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 425 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 862
STAŽENÍ
Staženo 2139 krát

Hrdinský spořič obrazovky s vrtulníkem Apačové létání po obloze, zatímco se stmívá. Západ slunce na pozadí, zatímco výkonný vrtulník udržet ve vzduchu, dává pocit epický na obrazovky, jako hrdinské. Nyní i vy můžete dát, které vypadají k počítači pomocí tohoto zdarma spořič obrazovky, a pokud se vám líbí helikoptéry se můžete podělit o tento spořič v sociálních sítích se všemi svými přáteli k vidění.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1197
STAŽENÍ
Staženo 1433 krát

Zdarma závěsný kluzák spořiče obrazovky, které se objeví statečný sportovce létání s delta letadlem bez motoru. Jak můžete vidět, je závěsný kluzák navržen tak, aby využít updrafts, a máte jen klouzat zůstat ve vzduchu po dlouhou dobu. Sdílet na sociálních sítích tuto rovinu delta spořič obrazovky. S tímto, můžete vy a vaši přátelé podívejte se nepohnul od místa.