Letadla startující

Spořiče obrazovky letadlo : letadla startující

Spořiče obrazovky letadla startující

Animovaný spořič obrazovky letadla startující

Spořič Obrazovky Letadla startující
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Líbí se vám letadla? Rádi cestujete? Pro všechny milovníky cestování a létat, když jsme si tento spořič obrazovky letadla vzlétat. V tropickém nebi s dlaněmi vzhůru, jak jsme sundat jeden po druhém hlavních Airbus a Boeing komerčních aerolinií jeden po druhém v obou směrech typ komerční letadla. Létání na obloze.

Letadla jsou jedním z největších technologických úspěchů lidstva, které nám umožní cestovat kamkoliv na světě v žádném okamžiku v plné rychlosti. Letadla jsou nejbezpečnější dopravní prostředky tam. Podívejte se, jak obří letadlo vzlétnout z letiště. Letadla jsou jedním z největších technologických úspěchů lidstva, které nám umožní cestovat kdekoliv na světě rychle a v plné rychlosti. Letadla jsou nejbezpečnější dopravní prostředky tam. Podívejte se, jak letadla vzlétnout z obřích komerčních letišť. Vidíme oblohu a velké letadlo vzlétne v každém směru letištních drah obloze. Nebe s barvou slunce, zatímco cestující bude v každém směru do všech koutů světa.. Stáhněte si spořič obrazovky Letadla startující kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 116 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-06 10:11:38, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letadla startující z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 116 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 55 hlasů
Top číslo 807
STAŽENÍ
Staženo 2787 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět stíhací letoun, vojenský letoun určený primárně pro vzduch k letecké bitvě s jinými letadly, na rozdíl od bombardéry a bitevní letouny, které jsou určeny především k útokům na pozemní cíle. Charakteristickými znaky bojovníka je jeho rychlost, obratnost, a malé rozměry v poměru k jiným bojových letounů.

7
7 z 10 - 98 hlasů
Top číslo 705
STAŽENÍ
Staženo 3347 krát

V tomto zdarma spořič obrazovky letadel, můžeme vidět leteckou eskadru jednoplošník přechodu na čistou oblohu.Jednoplošník je fixovaný-letadla křídla s jedním hlavním souborem křídla povrchů. Dvojplošníky jsou nejstarším typem letadla, protože Wright Flyer dvojplošník, se dvěma nad sebou křídla. Jednoplošník byly nejčastějším typem letadla, protože de pozdní 1930.