Letadla

Spořiče obrazovky letadlo : letadla

Spořiče obrazovky letadla

Animovaný spořič obrazovky letadla

Spořič Obrazovky Letadla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky pro fanoušky letadel, ve které vidíme různé dopravní letadla letící komerční letecké společnosti. Různé modely jednotlivých firem jsou letadla létající na obloze. Osobní letadla ve vzduchu z velkých společností na světě a dvou největších výrobců letadel Airbus a Boeing. Spořič obrazovky, který vás nutí jít.

Letadlo letí nad rozmanité krajiny: moře, hory, města, pole, mraky. Vidíme různé modely letadel, cestujících vyráběné společností Airbus a Boeing společnosti, jakými jsou například modely větších letadel na světě. Lodě jsou hlavní obchodní letecké zemí. Pokud jste přesvědčeni, cestovatel, který rozpozná některé z obchodních společností, které mají tyto loga na svých lodích. Velké letadlo, které může nést stovky cestujících uvnitř, vidíme, je létání po obloze nad krajinou. Jistě jste již chtěli dostat své internátní list a spustit vidět svět.. Stáhněte si spořič obrazovky Letadla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 646 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letadla z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 32991 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 646 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1226 hlasů
Top číslo 164
STAŽENÍ
Staženo 12967 krát

Kam byste chtěli cestovat? Hop na této pomyslné rovině a nyní letu nad křídlem letadla. Když se podíváte z okna v letadle, můžete vidět na křídlo letounu přechod na modrou oblohu s velkými bílými mraky. Pokud máte rádi cestování letadlem, tento spořič obrazovky je pro vás. Pokud jste někdy měli možnost spát celý letoun let, může tento spořič obrazovky je dobré používat, pokud si potřebujete odpočinout. Pokud chcete cestovat a létat si levné letenky nákupu na flightsmania.com .

7
7 z 10 - 98 hlasů
Top číslo 705
STAŽENÍ
Staženo 3155 krát

V tomto zdarma spořič obrazovky letadel, můžeme vidět leteckou eskadru jednoplošník přechodu na čistou oblohu.Jednoplošník je fixovaný-letadla křídla s jedním hlavním souborem křídla povrchů. Dvojplošníky jsou nejstarším typem letadla, protože Wright Flyer dvojplošník, se dvěma nad sebou křídla. Jednoplošník byly nejčastějším typem letadla, protože de pozdní 1930.