Letadla

Spořiče obrazovky letadlo : letadla

Spořiče obrazovky letadla

Animovaný spořič obrazovky letadla

Spořič Obrazovky Letadla
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky pro fanoušky letadel, ve které vidíme různé dopravní letadla letící komerční letecké společnosti. Různé modely jednotlivých firem jsou letadla létající na obloze. Osobní letadla ve vzduchu z velkých společností na světě a dvou největších výrobců letadel Airbus a Boeing. Spořič obrazovky, který vás nutí jít.

Letadlo letí nad rozmanité krajiny: moře, hory, města, pole, mraky. Vidíme různé modely letadel, cestujících vyráběné společností Airbus a Boeing společnosti, jakými jsou například modely větších letadel na světě. Lodě jsou hlavní obchodní letecké zemí. Pokud jste přesvědčeni, cestovatel, který rozpozná některé z obchodních společností, které mají tyto loga na svých lodích. Velké letadlo, které může nést stovky cestujících uvnitř, vidíme, je létání po obloze nad krajinou. Jistě jste již chtěli dostat své internátní list a spustit vidět svět.. Stáhněte si spořič obrazovky Letadla kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 701 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letadla z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 33005 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 701 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 54 hlasů
Top číslo 688
STAŽENÍ
Staženo 4031 krát

S tímto obrazovky můžete cítit zkušenosti z létání na stíhacích letounů. Můžete vidět na obrazovce bojová stíhačka letí přes řeky, F-15 manévrovacích v kaňonu v plné rychlosti. Tento spořič obrazovky HD je ideální pro milovníky bojových letadel, sdílet s nimi na sociálních sítích pro vaše přátele vychutnat tuto bojovou stíhačku letící nad pouští. Všechny moc vzdušné síly v počítači s touto úžasnou obrazovky!

6
6 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 852
STAŽENÍ
Staženo 2648 krát

Vrtulník Apačové, velký symbol amerického letectva, letět přes údolí.AH-64 Apačové vrtulník těžce ozbrojený, připravený na jakoukoli misi. V tomto případě je na misi průzkumu, letí přes řeku předávat informace na základnu. Sdílet na sociálních sítích tento vojenský vrtulník, uvidíte, že mnoho z vašich přátel bude líbit. Všechny adrenalin a vzrušení z cestování na palubě jednoho z těchto vrtulníků ve vašem počítači, díky této bezplatné spořič obrazovky Boeing AH-64 Apačové.