Letectví

Spořiče obrazovky letadlo : letectví

Spořiče obrazovky letectví

Animovaný spořič obrazovky letectví

Spořič Obrazovky Letectví
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět stíhací letoun, vojenský letoun určený primárně pro vzduch k letecké bitvě s jinými letadly, na rozdíl od bombardéry a bitevní letouny, které jsou určeny především k útokům na pozemní cíle. Charakteristickými znaky bojovníka je jeho rychlost, obratnost, a malé rozměry v poměru k jiným bojových letounů.

Armádní letecký odkazuje na letadlových celků týkajících se letecké armády národa. Úkoly jednotlivých leteckých jednotek na armádě závisí na národnosti. Máte-li rádi letadla z armády, budete jistě rádi tento spořič obrazovky z letadla neustále otáčet. Pokud se vám líbí, sdílejte ji se svými přáteli na sociální sítě, kterou chcete! Letectví je věda a výzkum letadel. Kdo je zodpovědný za konstrukci letadla létat letadla. Letadlo jako obraz, který vidíme na schématu při otáčení. Simulace schéma a výstavba vojenského útoku letadel. Vysoce kvalitní vidíme na černém pozadí schématu v světly jako vojenská letadla války. Stíhačka. Otočte obrazovku monitoru při sledování válečné mašinérie jako turné této přesnost zbraně.. Stáhněte si spořič obrazovky Letectví kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 142 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-29 10:03:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Letectví z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 385 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 142 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1568 hlasů
Top číslo 133
STAŽENÍ
Staženo 15158 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je o osamělé vrtulník letící přes hornaté krajiny pokryté sněhem a ve velmi hezké západu slunce. Zvuk šroubovic doprovází fotografie tohoto animovaný spořič obrazovky, který vás přenese do krajiny hor, daleko od svého počítače. Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky a sen pilotovat vrtulník, který vidíte v něm. Pokud máte rádi létání si to, ve kterém vidíme, jak se kolem hory krajinu, jak jsme doprovázet malý vrtulník létání obraz.

6
6 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 852
STAŽENÍ
Staženo 2523 krát

Vrtulník Apačové, velký symbol amerického letectva, letět přes údolí.AH-64 Apačové vrtulník těžce ozbrojený, připravený na jakoukoli misi. V tomto případě je na misi průzkumu, letí přes řeku předávat informace na základnu. Sdílet na sociálních sítích tento vojenský vrtulník, uvidíte, že mnoho z vašich přátel bude líbit. Všechny adrenalin a vzrušení z cestování na palubě jednoho z těchto vrtulníků ve vašem počítači, díky této bezplatné spořič obrazovky Boeing AH-64 Apačové.