Vrtulník v krajině

Spořiče obrazovky letadlo : vrtulník v krajině

Spořiče obrazovky vrtulník v krajině

Animovaný spořič obrazovky vrtulník v krajině

Spořič Obrazovky Vrtulník v krajině
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky je o osamělé vrtulník letící přes hornaté krajiny pokryté sněhem a ve velmi hezké západu slunce. Zvuk šroubovic doprovází fotografie tohoto animovaný spořič obrazovky, který vás přenese do krajiny hor, daleko od svého počítače. Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky a sen pilotovat vrtulník, který vidíte v něm. Pokud máte rádi létání si to, ve kterém vidíme, jak se kolem hory krajinu, jak jsme doprovázet malý vrtulník létání obraz.

Vrtulník létání na obloze, je obrázek pohyby doprovázející let nad oblasti hor. Vidíme venkovskou krajinu skal a sněhu jako letadlo ji překračuje. Kabina vrtulníku je modrá a červená, s velkou sklenicí, která umožňuje pilotovi letět sledovat vše před sebou. Vrtule se otáčejí plné rychlosti na horní části letadla, zatímco lepidlo se používá k udržení směru a sledovat trasu. Živý, jak jsme se létat po obloze s tímto malým vrtulníkem, jak je používán televizními reportéry na pokrytí nákladů na novinky krajinu.. Stáhněte si spořič obrazovky Vrtulník v krajině kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Letadlo, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Letadlo Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 336 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-02-18 11:04:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Letadlo. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vrtulník v krajině z Letadlo ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 10976 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 336 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1061
STAŽENÍ
Staženo 1665 krát

S touto zdarma spořič obrazovky letounu budete jak obrovský komerční let prochází mraky po obloze. Uvidíte boční pohled, pokud tento obrovský dopravních letadel, a také přední výhled na letounu. Tento spořič obrazovky je pro snílky, kteří myslí na létání nějaké místo, spořič obrazovky, který také ukazuje být velmi relaxační. Neváhejte sdílet na sociálních sítích!

7
7 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 951
STAŽENÍ
Staženo 1839 krát

Tento spořič obrazovky se budete cítit, jako byste letěli přes mraky, jejich překročení v relaxační letu, s jasnou modrou oblohou v pozadí. Podívejte se, jak kdyby jste byli letoun a žít létání zkušenosti pro sebe.Muž, od počátku dějin, vždy studoval způsob uskutečňování snu o létání jako pták splní, a že je v současné době možné díky letadel a jiných letadel.