Jachta

Spořiče obrazovky loď : jachta

Spořiče obrazovky jachta

Animovaný spořič obrazovky jachta

Spořič Obrazovky Jachta
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky relaxační pohled z přední části jachty, kymácející tiše na vodě v přední části krajiny. Vidíme klidné vody jezera, větev stromu, modrou oblohu a hory na obzoru v dálce. Obraz si relaxační scenérie, do počítače, aby vám pomohl de-stres. Od zábradlí na přídi soukromé jachty, si tento vodní scény, při pohledu na krajinu ze své vlastní jachtě.

Jachta je soukromá loď, malé rozměry a obvykle s mnoha luxusními. Je to jeden z nejvíce exkluzivních vozidel tam. V této scéně jsme v přídi jachty uprostřed jezera nebo moře, u pobřeží. Voda skály loď nahoru a dolů.Loď je ve stínu stromu, vidíme, listy opadávají. S lodí této třídy je jedním z sny celého světa, bohatí a slavní mají vlastní jachty, které vypadají na velkých přístavech a událostí společenského života. Užijte si vaše obrazovka vodní scény jako je tento.. Stáhněte si spořič obrazovky Jachta kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 276 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Jachta z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2296 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 276 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1391
STAŽENÍ
Staženo 1398 krát

Pokud máte někoho, kdo se těší na moři, budete milovat tento spořič obrazovky s plachetnice na moři. Tato plachetnice je ukotvena na moři, plovoucí tiše. Některé racků létající z jedné strany na druhou, alejen málo z nich se vznášel v blízkosti lodi plachty. Je to velmi relaxační scéna, protožemoře je zcela klidné,obloha je jasná bez mraků a vše je klid. S tímto produktem se chcete zprostředkovat pocit uvolnění do cesty, aniž by opustil své křeslo. Ukážeme vám virtuální okno, ve kterém můžete vidět vlny. Ještě, že jsi cítit vítr a mořský vánek na vaší tváře.

5
5 z 10 - 264 hlasů
Top číslo 330
STAŽENÍ
Staženo 7283 krát

Velmi relaxační spořič krajině výhledem na moře, kde vidíme malé čluny a plachetnice skryté v mlze. Některé plachetnice pohybovat velmi pomalu ve vodě, je dáno malými vlnami. Obraz vypadá jako akvarel s jeho barevné a světla z odrazu slunce ve vodě. Velmi klidné scény se zbavit stresu. Pro milovníky jachtingu a moře. Mlha pokrývá scénu dělat čluny vypadat tvrdě. Perfektní spořič obrazovky, jak se zbavit stresu. Pokud jste milovník moře, tento spořič obrazovky je pro vás!