Jachta

Spořiče obrazovky loď : jachta

Spořiče obrazovky jachta

Animovaný spořič obrazovky jachta

Spořič Obrazovky Jachta
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič obrazovky relaxační pohled z přední části jachty, kymácející tiše na vodě v přední části krajiny. Vidíme klidné vody jezera, větev stromu, modrou oblohu a hory na obzoru v dálce. Obraz si relaxační scenérie, do počítače, aby vám pomohl de-stres. Od zábradlí na přídi soukromé jachty, si tento vodní scény, při pohledu na krajinu ze své vlastní jachtě.

Jachta je soukromá loď, malé rozměry a obvykle s mnoha luxusními. Je to jeden z nejvíce exkluzivních vozidel tam. V této scéně jsme v přídi jachty uprostřed jezera nebo moře, u pobřeží. Voda skály loď nahoru a dolů.Loď je ve stínu stromu, vidíme, listy opadávají. S lodí této třídy je jedním z sny celého světa, bohatí a slavní mají vlastní jachty, které vypadají na velkých přístavech a událostí společenského života. Užijte si vaše obrazovka vodní scény jako je tento.. Stáhněte si spořič obrazovky Jachta kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 231 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Jachta z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2296 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 231 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1037
STAŽENÍ
Staženo 2092 krát

Legrační sekvence Plachetnice, že kordové vrstvy vody s přátelskou posádkou a námořníci. Plachetní lodě jsou běžné a obvyklé ve vodním hřišť pro jeho snadné použití a cenou. Jsou to malé lodě, které se pohybují přes vítr a jsou obvykle nalezené v Plachetních klubech téměř všechny jezer a nádrží na světě.

8
8 z 10 - 32 hlasů
Top číslo 829
STAŽENÍ
Staženo 2220 krát

V této 3D zdarma spořič obrazovky máme ztroskotaného námořníka se zoufale snaží udržet nad vodou svou červené a bílé záchranný vyndání vodu s kbelíkem, který je jedinou nadějí, že má. Můžete vidět nic na pozadí, ale na oceán a oblohu. Vypadá to, že náš nešťastný přítel bude mít těžší čas od nynějška. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, neváhejte si jej stáhnout a dát ho na. V této animaci vidíme velikost oceánu, a jak byl tento chudák zůstal sám ve vodě v lodi, přičemž ve vodě a potápějící se ale budou se snažit zachraňovat vodu s kbelíkem.