Korzár loď

Spořiče obrazovky loď : korzár loď

Spořiče obrazovky korzár loď

Animovaný spořič obrazovky korzár loď

Spořič Obrazovky Korzár loď
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky z velké pirátské lodi, jež spalují své těžké zbraně proti svým nepřátelům a člunů zákona.Lupič bombardováni všemi jejich palebnou silou, útočící zbraně. Vraťte se do dob pirátů a ponořte se do velkého dobrodružství s tímto spořič obrazovky, zcela zdarma. Také můžete ukázat všem svým přátelům o vyslání spořič obrazovky na sociálních sítích díky našim tlačítek sociálních akcií. Piráti útoku na vašem počítači.

Lupiči byli piráti, kteří vyplenili lodě a nastoupil, ale oni slouží žádný národ ani vládu a její cíle byly nepřátelské obchodní lodě. Zaútočil ukrást poklady přemístit do zemí jejich původu. Byly slavné anglické a francouzské piráty útočící lodě v koruně Španělska ukrást zlato a stříbro, které bylo přinesl z Ameriky do Evropy. V korzáři byli zloději a piráti, ale oni byli chráněni vládou, která ho zajímala pokračovat v boji nepřátele, aniž byste museli vyhlásit válku. Oni byli zloději v mořích útočící jiné lodě, a to zejména v Karibiku.. Stáhněte si spořič obrazovky Korzár loď kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 165 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-20 09:09:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Korzár loď z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 154 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 165 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 940 hlasů
Top číslo 178
STAŽENÍ
Staženo 12837 krát

Hrozná tropická bouře vypukla v moři a loď je v nebezpečí od silném větru a vln. V tento spořič obrazovky můžete mít dokonalou kombinaci, velké vlny, silný vítr, zatažené oblohy a hrozí mraků, hromobití padající z nebe, a tornádo se tvoří a je nebezpečně blízko k plavbě s bílé plachty se snaží přežít. Obrazy jsou velmi reálné, jsou krásně navrženy tak, aby vypadal jako že to bude z vaší obrazovky. Spořič obrazovky, který musíte mít ve své sbírce a říct svým přátelům, že máte také sdílet.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1345
STAŽENÍ
Staženo 1759 krát

V tento spořič obrazovky můžete vidět pirátskou loď na moři pohledu ze skal na pirátský ostrov. Máme červenou pirátskou loď s plachtami šíření a na vrcholu hlavního stěžně viz pirátskou vlajkou, černá vlajka s lebkou a zkříženými hnáty křížem. Pirátské lodě jsou obklopeny smysl pro romantiku a dobrodružství velmi zvláštní, i když oni byli opravdu nebezpečné, vyvolávají naše sympatie.