Loď v bouřce

Spořiče obrazovky loď : loď v bouřce

Spořiče obrazovky loď v bouřce

Animovaný spořič obrazovky loď v bouřce

Spořič Obrazovky Loď v bouřce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Hrozná tropická bouře vypukla v moři a loď je v nebezpečí od silném větru a vln. V tento spořič obrazovky můžete mít dokonalou kombinaci, velké vlny, silný vítr, zatažené oblohy a hrozí mraků, hromobití padající z nebe, a tornádo se tvoří a je nebezpečně blízko k plavbě s bílé plachty se snaží přežít. Obrazy jsou velmi reálné, jsou krásně navrženy tak, aby vypadal jako že to bude z vaší obrazovky. Spořič obrazovky, který musíte mít ve své sbírce a říct svým přátelům, že máte také sdílet.

Bouřka je forma počasí vyznačuje přítomností blesku a jeho akustický efekt. Také známý jako bouřky, bouřky, bouřky nebo prostě bouři. Podívejte se, jak to brigantine loď přestál bouře. Bouře blesk a běsnící tornádo je nebezpečně blízko k lodi na moři. Surf, déšť, vítr. to všechno dostane těžké to loď s roztaženými plachtami trpí bouři v oceánu. Spořič obrazovky se skládá ze tří scénářů, kde poloha lodi, barvu pozadí i vody a nebe a krajiny mění situaci, jedním z nich je na moři, další v blízkosti tropické pláže s palmami, a třetí v útesu poblížmaják, který označuje pobřeží.. Stáhněte si spořič obrazovky Loď v bouřce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 410 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-09-25 08:04:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Loď v bouřce z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 6580 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 410 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 980
STAŽENÍ
Staženo 2112 krát

Vzhledem k tomu, starobylé rybářské bylo jedním z nejdůležitějších hospodářských činností mnoha národů na světě pro potraviny a sportu. Pokud máte rádi svět rybolovu, a to jak sportovní rybolov a komerční rybolov, tady je spořič obrazovky s obrázky z lovu. Pokud se vám líbí, jděte do toho a sdílet je se všemi svého seznamu přátel na vašich oblíbených sociálních sítích a říct světu, co máte chuť nejvíce!

8
8 z 10 - 32 hlasů
Top číslo 829
STAŽENÍ
Staženo 2364 krát

V této 3D zdarma spořič obrazovky máme ztroskotaného námořníka se zoufale snaží udržet nad vodou svou červené a bílé záchranný vyndání vodu s kbelíkem, který je jedinou nadějí, že má. Můžete vidět nic na pozadí, ale na oceán a oblohu. Vypadá to, že náš nešťastný přítel bude mít těžší čas od nynějška. Pokud se vám líbí tento spořič obrazovky, neváhejte si jej stáhnout a dát ho na. V této animaci vidíme velikost oceánu, a jak byl tento chudák zůstal sám ve vodě v lodi, přičemž ve vodě a potápějící se ale budou se snažit zachraňovat vodu s kbelíkem.