Lodě na moři

Spořiče obrazovky loď : lodě na moři

Spořiče obrazovky lodě na moři

Animovaný spořič obrazovky lodě na moři

Spořič Obrazovky Lodě na moři
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animovaný spořič na pláži v létě, s malými čluny a rybářská plavidla, která plují do moře, zatímco holčička sleduje od pláže. V klidné moře a plachetnice, které se plaví pod letním sluncem. Za slunce zapadá. Pěkný spořič obrazovky, který vás přenese do moře a relaxační prostředí. Lodě podpořit tento klidný obraz, kde je voda a slunce společně vytvořit efekt naprosté relaxace a uvolnění. Dívka pozoruje scénu pod barevné deštník.

Obraz s krajinou lodí na moři. Od pláže v létě pod sluncem, vidíme lodě jet. Tam jsou malé plachetnice a rybářské lodě vstupující na pobřeží chytat ryby v moři. Velmi relaxační scéna, která je viděna dívka od pláže. Ta dívka je pod barevné deštník. Tento spořič obrazovky je jako jít na dovolenou. Krajina je osvětlena slunečním světlem, která je uvedení na obzoru, takže sluneční paprsky jsou žluté nebo oranžové.. Stáhněte si spořič obrazovky Lodě na moři kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 273 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 10:04:54, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lodě na moři z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1904 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 273 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1391
STAŽENÍ
Staženo 1312 krát

Pokud máte někoho, kdo se těší na moři, budete milovat tento spořič obrazovky s plachetnice na moři. Tato plachetnice je ukotvena na moři, plovoucí tiše. Některé racků létající z jedné strany na druhou, alejen málo z nich se vznášel v blízkosti lodi plachty. Je to velmi relaxační scéna, protožemoře je zcela klidné,obloha je jasná bez mraků a vše je klid. S tímto produktem se chcete zprostředkovat pocit uvolnění do cesty, aniž by opustil své křeslo. Ukážeme vám virtuální okno, ve kterém můžete vidět vlny. Ještě, že jsi cítit vítr a mořský vánek na vaší tváře.

7
7 z 10 - 873 hlasů
Top číslo 180
STAŽENÍ
Staženo 12816 krát

Podívejte se na melancholické pozůstatky této staré rybářské lodi potopila do moře, obklopen žraloky. Jedinými svědky vraku hrozí žraloky plavání po okolí. Mořské zřícenina můžete skrýt bohaté ztracené a nikdy se zotavil poklady. Potopené poklady oceánu. Rybářský člun se potopil a klesl na moři, můžeme vidět pozůstatky lodi odpočívá na mořském dně, obklopené skalami, ryb a žraloků.