Malá jachta

Spořiče obrazovky loď : malá jachta

Spořiče obrazovky malá jachta

Animovaný spořič obrazovky malá jachta

Spořič Obrazovky malá jachta
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jachty malé velikosti jsou lodě jsou ideální pro radost na moře s přáteli nebo rodinou. Tato loď je nejmenší, ale některé z těchto motorových člunů může mít neuvěřitelnou velikost a všechny druhy luxus a pohodlí. Tyto rekreační plavidla se používají pro procházky u moře, a vidíme zde plovoucí na moři, aby si výhled na krajinu z tohoto typu lodi.

navigovat loď pro pobřežní palubě musí být kapitán nebo akreditovaný zaměstnavatel, který zná techniku navigace a je odpovědná za loď a jeho cestujících a posádky. V závislosti na zemi, tam je jiný řád pendluje od moře v rekreační lodi nebo jachty v právních předpisech. Tyto lodě mají motor nebo motory, které lze je integrován do lodního trupu, nebo být přívěsný (na vnější straně lodi). Jachty jsou často používány ve vodách v blízkosti pobřeží, protože nejsou určeny na dlouhé vzdálenosti, ale jsou navrženy tak, aby si dovnitř.. Stáhněte si spořič obrazovky malá jachta kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 154 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-22 09:12:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky malá jachta z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 154 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 873 hlasů
Top číslo 180
STAŽENÍ
Staženo 12954 krát

Podívejte se na melancholické pozůstatky této staré rybářské lodi potopila do moře, obklopen žraloky. Jedinými svědky vraku hrozí žraloky plavání po okolí. Mořské zřícenina můžete skrýt bohaté ztracené a nikdy se zotavil poklady. Potopené poklady oceánu. Rybářský člun se potopil a klesl na moři, můžeme vidět pozůstatky lodi odpočívá na mořském dně, obklopené skalami, ryb a žraloků.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1345
STAŽENÍ
Staženo 1759 krát

V tento spořič obrazovky můžete vidět pirátskou loď na moři pohledu ze skal na pirátský ostrov. Máme červenou pirátskou loď s plachtami šíření a na vrcholu hlavního stěžně viz pirátskou vlajkou, černá vlajka s lebkou a zkříženými hnáty křížem. Pirátské lodě jsou obklopeny smysl pro romantiku a dobrodružství velmi zvláštní, i když oni byli opravdu nebezpečné, vyvolávají naše sympatie.