Lodě v mlze

Spořiče obrazovky loď : lodě v mlze

Spořiče obrazovky lodě v mlze

Animovaný spořič obrazovky lodě v mlze

Spořič Obrazovky Lodě v mlze
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velmi relaxační spořič krajině výhledem na moře, kde vidíme malé čluny a plachetnice skryté v mlze. Některé plachetnice pohybovat velmi pomalu ve vodě, je dáno malými vlnami. Obraz vypadá jako akvarel s jeho barevné a světla z odrazu slunce ve vodě. Velmi klidné scény se zbavit stresu. Pro milovníky jachtingu a moře. Mlha pokrývá scénu dělat čluny vypadat tvrdě. Perfektní spořič obrazovky, jak se zbavit stresu. Pokud jste milovník moře, tento spořič obrazovky je pro vás!

Animované scény, ve kterých vidíme několik lodí a plachetnic na moři, plovoucí na vodě. Oceán je obtížné, plachtění, že dnes každá moře povrch je pokryt mlhou. Mlha je nemůžete vidět v dálce, takže vidíme skryté lodě mezi mlze. Vidíme scenérií, ale ne daleko vzadu, že vše je pokryta mraky. Scéna, která dělá všechno vypadat jako malba barvami a účinky světla na vodě a mraky. Jako impresionistické malby krajiny. Nezapomeňte sdílet na sociálních sítích se svými přáteli a rodinou, pokud se ti to líbí!. Stáhněte si spořič obrazovky Lodě v mlze kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 306 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lodě v mlze z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1848 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 306 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 659 hlasů
Top číslo 238
STAŽENÍ
Staženo 9416 krát

Vydejte se na cestu na plachetnici jste vždy chtěli udělat výlet na klidné moře, zatímco slunce na obloze mezi mraky pomerančové sady. Při západu slunce oranžové obloze, až do této plachetnici cestovat po světě. Procházet klidné moře a modré oceány, jak vidíte, v tomto animovaném snímku. Stáhněte si tento spořič obrazovky a připomenout si každý den, že máte sen cestovat po světě v malém člunu, pohyboval větrem.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1309
STAŽENÍ
Staženo 1740 krát

Zdarma spořiče obrazovky, kde můžeme vidět velký zaoceánský parník nebo výletní lodi na moři, zatímco letadlo letí přes oceán. Pokud potřebujete dovolenou, zasloužený, podporovat vás vidět tento spořič obrazovky na jízdních cest. Ať už na luxusní výletní v moři nebo letu na kamkoli budete chtít. Podělte se o své touze cestovat s přáteli na sociálních sítích, publikovat tento spořič obrazovky na vašem profilu.