Lodě v mlze

Spořiče obrazovky loď : lodě v mlze

Spořiče obrazovky lodě v mlze

Animovaný spořič obrazovky lodě v mlze

Spořič Obrazovky Lodě v mlze
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velmi relaxační spořič krajině výhledem na moře, kde vidíme malé čluny a plachetnice skryté v mlze. Některé plachetnice pohybovat velmi pomalu ve vodě, je dáno malými vlnami. Obraz vypadá jako akvarel s jeho barevné a světla z odrazu slunce ve vodě. Velmi klidné scény se zbavit stresu. Pro milovníky jachtingu a moře. Mlha pokrývá scénu dělat čluny vypadat tvrdě. Perfektní spořič obrazovky, jak se zbavit stresu. Pokud jste milovník moře, tento spořič obrazovky je pro vás!

Animované scény, ve kterých vidíme několik lodí a plachetnic na moři, plovoucí na vodě. Oceán je obtížné, plachtění, že dnes každá moře povrch je pokryt mlhou. Mlha je nemůžete vidět v dálce, takže vidíme skryté lodě mezi mlze. Vidíme scenérií, ale ne daleko vzadu, že vše je pokryta mraky. Scéna, která dělá všechno vypadat jako malba barvami a účinky světla na vodě a mraky. Jako impresionistické malby krajiny. Nezapomeňte sdílet na sociálních sítích se svými přáteli a rodinou, pokud se ti to líbí!. Stáhněte si spořič obrazovky Lodě v mlze kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 324 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lodě v mlze z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1848 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 324 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 325 hlasů
Top číslo 304
STAŽENÍ
Staženo 7757 krát

Malá rybářská loď pluje u moře, pod ním, pod vodou, utrácíme obrovské velryby. Loď provozuje klidné moře, silniční své rybolovné oblasti. V dolní části obrázku vypadá pobřeží s vysokými horami a pod krásnou modrou oblohu s bílými mraky. Malá loď cestuje po modré moře, zatímco obrovské mořských savců plavat pod vodou. Zdarma spořič obrazovky krásné scenérií přírody a mořských živočichů.

7
7 z 10 - 873 hlasů
Top číslo 180
STAŽENÍ
Staženo 12954 krát

Podívejte se na melancholické pozůstatky této staré rybářské lodi potopila do moře, obklopen žraloky. Jedinými svědky vraku hrozí žraloky plavání po okolí. Mořské zřícenina můžete skrýt bohaté ztracené a nikdy se zotavil poklady. Potopené poklady oceánu. Rybářský člun se potopil a klesl na moři, můžeme vidět pozůstatky lodi odpočívá na mořském dně, obklopené skalami, ryb a žraloků.