Plachetnice

Spořiče obrazovky loď : plachetnice

Spořiče obrazovky plachetnice

Animovaný spořič obrazovky plachetnice

Spořič Obrazovky Plachetnice
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vydejte se na cestu na plachetnici jste vždy chtěli udělat výlet na klidné moře, zatímco slunce na obloze mezi mraky pomerančové sady. Při západu slunce oranžové obloze, až do této plachetnici cestovat po světě. Procházet klidné moře a modré oceány, jak vidíte, v tomto animovaném snímku. Stáhněte si tento spořič obrazovky a připomenout si každý den, že máte sen cestovat po světě v malém člunu, pohyboval větrem.

Plachetnice je loď, která je zcela nebo částečně poháněny plachtami a větrem, které se bít na nich. Existují stovky druhů plachetnic, a mohou být klasifikovány v závislosti na své velikosti, typu plachty, materiál je vyroben z, a tak dále. Animované scény plachetnici, jít plachtění na klidné moře. Jak vidíme na obloze při západu slunce, západ slunce.Velký modrý oceán vody. Vítr do plachet a aby loď tah na mořské hladině. Rychlost je pomalá, který je poháněn větrem nelze spustit moc. Velmi pěkné a relaxační krajina s malou loď pohybující se mořskou vodou, modré vody s ohledem na západ slunce. Užijte si tuto loď plující na moři pohonem pouze větrem.. Stáhněte si spořič obrazovky Plachetnice kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 423 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Plachetnice z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4613 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 423 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 328 hlasů
Top číslo 333
STAŽENÍ
Staženo 6936 krát

Animovaný spořič obrazovky relaxační pohled z přední části jachty, kymácející tiše na vodě v přední části krajiny. Vidíme klidné vody jezera, větev stromu, modrou oblohu a hory na obzoru v dálce. Obraz si relaxační scenérie, do počítače, aby vám pomohl de-stres. Od zábradlí na přídi soukromé jachty, si tento vodní scény, při pohledu na krajinu ze své vlastní jachtě.

7
7 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1086
STAŽENÍ
Staženo 1893 krát

Zdarma spořič obrazovky z velké pirátské lodi, jež spalují své těžké zbraně proti svým nepřátelům a člunů zákona.Lupič bombardováni všemi jejich palebnou silou, útočící zbraně. Vraťte se do dob pirátů a ponořte se do velkého dobrodružství s tímto spořič obrazovky, zcela zdarma. Také můžete ukázat všem svým přátelům o vyslání spořič obrazovky na sociálních sítích díky našim tlačítek sociálních akcií. Piráti útoku na vašem počítači.