Plachetnice

Spořiče obrazovky loď : plachetnice

Spořiče obrazovky plachetnice

Animovaný spořič obrazovky plachetnice

Spořič Obrazovky Plachetnice
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vydejte se na cestu na plachetnici jste vždy chtěli udělat výlet na klidné moře, zatímco slunce na obloze mezi mraky pomerančové sady. Při západu slunce oranžové obloze, až do této plachetnici cestovat po světě. Procházet klidné moře a modré oceány, jak vidíte, v tomto animovaném snímku. Stáhněte si tento spořič obrazovky a připomenout si každý den, že máte sen cestovat po světě v malém člunu, pohyboval větrem.

Plachetnice je loď, která je zcela nebo částečně poháněny plachtami a větrem, které se bít na nich. Existují stovky druhů plachetnic, a mohou být klasifikovány v závislosti na své velikosti, typu plachty, materiál je vyroben z, a tak dále. Animované scény plachetnici, jít plachtění na klidné moře. Jak vidíme na obloze při západu slunce, západ slunce.Velký modrý oceán vody. Vítr do plachet a aby loď tah na mořské hladině. Rychlost je pomalá, který je poháněn větrem nelze spustit moc. Velmi pěkné a relaxační krajina s malou loď pohybující se mořskou vodou, modré vody s ohledem na západ slunce. Užijte si tuto loď plující na moři pohonem pouze větrem.. Stáhněte si spořič obrazovky Plachetnice kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 392 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Plachetnice z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4613 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 392 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 980
STAŽENÍ
Staženo 1812 krát

Vzhledem k tomu, starobylé rybářské bylo jedním z nejdůležitějších hospodářských činností mnoha národů na světě pro potraviny a sportu. Pokud máte rádi svět rybolovu, a to jak sportovní rybolov a komerční rybolov, tady je spořič obrazovky s obrázky z lovu. Pokud se vám líbí, jděte do toho a sdílet je se všemi svého seznamu přátel na vašich oblíbených sociálních sítích a říct světu, co máte chuť nejvíce!

8
8 z 10 - 940 hlasů
Top číslo 178
STAŽENÍ
Staženo 12372 krát

Hrozná tropická bouře vypukla v moři a loď je v nebezpečí od silném větru a vln. V tento spořič obrazovky můžete mít dokonalou kombinaci, velké vlny, silný vítr, zatažené oblohy a hrozí mraků, hromobití padající z nebe, a tornádo se tvoří a je nebezpečně blízko k plavbě s bílé plachty se snaží přežít. Obrazy jsou velmi reálné, jsou krásně navrženy tak, aby vypadal jako že to bude z vaší obrazovky. Spořič obrazovky, který musíte mít ve své sbírce a říct svým přátelům, že máte také sdílet.