Plachetnice

Spořiče obrazovky loď : plachetnice

Spořiče obrazovky plachetnice

Animovaný spořič obrazovky plachetnice

Spořič Obrazovky Plachetnice
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vydejte se na cestu na plachetnici jste vždy chtěli udělat výlet na klidné moře, zatímco slunce na obloze mezi mraky pomerančové sady. Při západu slunce oranžové obloze, až do této plachetnici cestovat po světě. Procházet klidné moře a modré oceány, jak vidíte, v tomto animovaném snímku. Stáhněte si tento spořič obrazovky a připomenout si každý den, že máte sen cestovat po světě v malém člunu, pohyboval větrem.

Plachetnice je loď, která je zcela nebo částečně poháněny plachtami a větrem, které se bít na nich. Existují stovky druhů plachetnic, a mohou být klasifikovány v závislosti na své velikosti, typu plachty, materiál je vyroben z, a tak dále. Animované scény plachetnici, jít plachtění na klidné moře. Jak vidíme na obloze při západu slunce, západ slunce.Velký modrý oceán vody. Vítr do plachet a aby loď tah na mořské hladině. Rychlost je pomalá, který je poháněn větrem nelze spustit moc. Velmi pěkné a relaxační krajina s malou loď pohybující se mořskou vodou, modré vody s ohledem na západ slunce. Užijte si tuto loď plující na moři pohonem pouze větrem.. Stáhněte si spořič obrazovky Plachetnice kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 406 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Plachetnice z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4613 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 406 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 325 hlasů
Top číslo 304
STAŽENÍ
Staženo 7489 krát

Malá rybářská loď pluje u moře, pod ním, pod vodou, utrácíme obrovské velryby. Loď provozuje klidné moře, silniční své rybolovné oblasti. V dolní části obrázku vypadá pobřeží s vysokými horami a pod krásnou modrou oblohu s bílými mraky. Malá loď cestuje po modré moře, zatímco obrovské mořských savců plavat pod vodou. Zdarma spořič obrazovky krásné scenérií přírody a mořských živočichů.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1391
STAŽENÍ
Staženo 1190 krát

Pokud máte někoho, kdo se těší na moři, budete milovat tento spořič obrazovky s plachetnice na moři. Tato plachetnice je ukotvena na moři, plovoucí tiše. Některé racků létající z jedné strany na druhou, alejen málo z nich se vznášel v blízkosti lodi plachty. Je to velmi relaxační scéna, protožemoře je zcela klidné,obloha je jasná bez mraků a vše je klid. S tímto produktem se chcete zprostředkovat pocit uvolnění do cesty, aniž by opustil své křeslo. Ukážeme vám virtuální okno, ve kterém můžete vidět vlny. Ještě, že jsi cítit vítr a mořský vánek na vaší tváře.