Radar

Spořiče obrazovky loď : radar

Spořiče obrazovky radar

Animovaný spořič obrazovky radar

Spořič Obrazovky Radar
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nyní můžete mít obrazovku radaru simulátor na vašem monitoru s touto zdarma spořič obrazovky. V počítači nainstalován tento radarový systém, podobně jako mají lodě k detekci hejna ryb nebo jiných lodí. S touto zdarma spořič obrazovky se objeví mít zvuk jako velkých rybářských lodí na vašem počítači. Pokud se chcete naučit přítele, můžete sdílet s kýmkoli prostřednictvím sociálních sítí.

Emulátor radarové obrazovky, spořič s sonar systém, který se otáčí s pole a podívejte se na mapu, co se objevuje signál obrazovky. Radarový systém pracuje elektromagnetickými vlnami, které odrazit každý povrch, což umožňuje měřit vzdálenosti. Můžete získat zelenou obrazovku s šipkou, který se otáčí mapu zobrazující radar nebo sonar se opravdu ukazuje. Je to emulátor nebo radaru simulátoru nebo sonar provádění ponorky či lodě na moři.. Stáhněte si spořič obrazovky Radar kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Loď, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Loď Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 170 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-26 08:11:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Loď. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Radar z Loď ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 315 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 170 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 325 hlasů
Top číslo 304
STAŽENÍ
Staženo 7757 krát

Malá rybářská loď pluje u moře, pod ním, pod vodou, utrácíme obrovské velryby. Loď provozuje klidné moře, silniční své rybolovné oblasti. V dolní části obrázku vypadá pobřeží s vysokými horami a pod krásnou modrou oblohu s bílými mraky. Malá loď cestuje po modré moře, zatímco obrovské mořských savců plavat pod vodou. Zdarma spořič obrazovky krásné scenérií přírody a mořských živočichů.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1391
STAŽENÍ
Staženo 1398 krát

Pokud máte někoho, kdo se těší na moři, budete milovat tento spořič obrazovky s plachetnice na moři. Tato plachetnice je ukotvena na moři, plovoucí tiše. Některé racků létající z jedné strany na druhou, alejen málo z nich se vznášel v blízkosti lodi plachty. Je to velmi relaxační scéna, protožemoře je zcela klidné,obloha je jasná bez mraků a vše je klid. S tímto produktem se chcete zprostředkovat pocit uvolnění do cesty, aniž by opustil své křeslo. Ukážeme vám virtuální okno, ve kterém můžete vidět vlny. Ještě, že jsi cítit vítr a mořský vánek na vaší tváře.