Ayutthaya

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Ayutthaya

Spořiče obrazovky Ayutthaya

Animovaný spořič obrazovky Ayutthaya

Spořič Obrazovky Ayutthaya
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ayutthaya historický park jsou ruiny starověkého hlavního města provincie Ayutthaya v Thajsku. Celá sestava byla uznána jako světového dědictví UNESCO v roce 1991. Je to město, které bylo postaveno na soutoku tří řek, že by mohl být projíždějících zónu a kontrolu zboží v regionu. Někdy na svém regionu byl známý jako království Ayutthaya. Město byl vyhozen a zničen, a tak nové město bylo postaveno jen několik kilometrů od zříceniny starého.

Historické město Ayutthaya je starý hlavním městem regionu stejného jména. Město bylo důležitým bodem na obchodních cestách, které je na soutoku tří hlavních řek. Město by mohlo procházet kanály, které se staly ostrov. To bylo centrum obchodu s týkového dřeva, santalové dřevo, cukr, kůže, slonoviny, kožešiny, hedvábí a řemesla. Dnes vyzvala Ayutthaya historický park.. Stáhněte si spořič obrazovky Ayutthaya kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 139 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-04 13:09:25, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ayutthaya z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 139 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 934
STAŽENÍ
Staženo 2240 krát

Animované scény Karibské moře apláž. Karibik jeregion skládá z mnoha ostrovů, známý pro své skvělé počasí, slunce a pláží. Takhle budete mít na svém monitoru, živé a relaxační. Bílá písečná pláž, kde můžeme vidět skály na pláži, létání racků a vlny narážely na písku. V pozadí vidíme plachetnice, která pluje do moře. Teplé moře, teplá voda, skvělé počasí a spousta různých zemí a kultur se koupat.

8
8 z 10 - 37 hlasů
Top číslo 941
STAŽENÍ
Staženo 2067 krát

Mapa světa obrazovky. Mapa světa je mapa povrchu Země, která může být provedena pomocí některého z mnoha různých mapových projekcí. Mapová projekce je nějaký způsob, jak reprezentovat povrch koule nebo jiné trojrozměrné orgánu na rovině.