Chicago

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Chicago

Spořiče obrazovky Chicago

Animovaný spořič obrazovky Chicago

Spořič Obrazovky Chicago
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zapadne slunce na obzoru, a Chicago město slunce světla odráží vodami jezera Michigan, který je v klidu. Nejvyšší mrakodrapy ve třetí nejlidnatější město ve Spojených státech (po New Yorku a Los Angeles), odrážejí oranžová světla na západ slunce. Chicago je také známý jako Windy City. Toto město je považováno za místo narození mrakodrapu, a jeho nejvyšší stavbou je budova Willis Tower (dříve Sears Tower).

Město Chicago se nachází v Cook County, Illinois. V roce 2013 město mělo veškeré obyvatelstvo 2.719.000 obyvatel, což ji řadí na třetí místo v nejlidnatějších měst v USA. Chicago byl založen 4. března 1837 v této lokalitě je tam, kde začal budovat vertikální budov, což by s sebou přineslo populární mrakodrapu. Je to skvělé město z obchodního hlediska, a také na kulturní zájmy. Existuje mnoho muzeí a galerií určené na umělecká díla, a můžete také najít mnoho klubů k poslechu hudby, jako je jazz, blues a soul. To je doma k populární týmu NBA, Chicago Bulls, popularizoval velkým hráčem Michael Jordan.. Stáhněte si spořič obrazovky Chicago kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 129 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-12 10:01:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chicago z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 129 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 904
STAŽENÍ
Staženo 2864 krát

Řím je hlavním městem Itálie a země je největší a nejlidnatější město a obec s více než 2,7 milionu obyvatel v 1,285.3 km2 (496.3 sq mi). Město se nachází v centrální-západní části italského poloostrova, na řeky Tibery v oblasti Lazio Itálie. Řím je historie přesahuje dva a půl tisíce let.

8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1640
STAŽENÍ
Staženo 1203 krát

Japonsko je jedním z nejexotičtějších a krásné zemí na světě. Japonské chrámy jsou monumentální církevní stavby plné barvy. Město Kjóto je jedním z hlavních náboženských center v Japonsku, naplněné stovkami chrámů různých náboženství Japonců. V spořič obrazovky vidíme rybník s mostem nad ním a malým chrámem na žebříku. Obrázek z pádu a vidíme listy stromů padajících na vodě.