Chicago

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Chicago

Spořiče obrazovky Chicago

Animovaný spořič obrazovky Chicago

Spořič Obrazovky Chicago
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zapadne slunce na obzoru, a Chicago město slunce světla odráží vodami jezera Michigan, který je v klidu. Nejvyšší mrakodrapy ve třetí nejlidnatější město ve Spojených státech (po New Yorku a Los Angeles), odrážejí oranžová světla na západ slunce. Chicago je také známý jako Windy City. Toto město je považováno za místo narození mrakodrapu, a jeho nejvyšší stavbou je budova Willis Tower (dříve Sears Tower).

Město Chicago se nachází v Cook County, Illinois. V roce 2013 město mělo veškeré obyvatelstvo 2.719.000 obyvatel, což ji řadí na třetí místo v nejlidnatějších měst v USA. Chicago byl založen 4. března 1837 v této lokalitě je tam, kde začal budovat vertikální budov, což by s sebou přineslo populární mrakodrapu. Je to skvělé město z obchodního hlediska, a také na kulturní zájmy. Existuje mnoho muzeí a galerií určené na umělecká díla, a můžete také najít mnoho klubů k poslechu hudby, jako je jazz, blues a soul. To je doma k populární týmu NBA, Chicago Bulls, popularizoval velkým hráčem Michael Jordan.. Stáhněte si spořič obrazovky Chicago kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 111 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-12 10:01:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chicago z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 111 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 1337
STAŽENÍ
Staženo 1440 krát

Socha Svobody je symbolem New Yorku a jeden z největších ve Spojených státech. Je to socha, jejíž skutečné jméno je "Svoboda Přinášející Světlo Světu". Je hned vedle ostrova Manhattan, byl dar od Francouzů Američanům v roce 1886 na památku sté výročí vyhlášení nezávislosti Spojených států.

8
8 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 835
STAŽENÍ
Staženo 2608 krát

Eiffelova věž je nejreprezentativnější památkou města Paříže ve Francii. Eiffelova věž byla postavena na Světové výstavy roku 1889 v Paříži. Je to nejnavštěvovanější památkou na světě a symbol Francie.Celá konstrukce je vyrobena ze železa, a přestože to mělo být krátkotrvající je zachováno jako symbol techniky pro každého.