Kyoto

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Kyoto

Spořiče obrazovky Kyoto

Animovaný spořič obrazovky Kyoto

Spořič Obrazovky Kyoto
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Japonsko je jedním z nejexotičtějších a krásné zemí na světě. Japonské chrámy jsou monumentální církevní stavby plné barvy. Město Kjóto je jedním z hlavních náboženských center v Japonsku, naplněné stovkami chrámů různých náboženství Japonců. V spořič obrazovky vidíme rybník s mostem nad ním a malým chrámem na žebříku. Obrázek z pádu a vidíme listy stromů padajících na vodě.

Malý chrám ve městě Kjóto. Animovaný vidět to jako z listů stromů obrazu pádu na rybníku nedaleko dřevěným mostem. Vidíme stromy s červenými listy, Vede a hnědé. Kjóto je hlavní město Japonska, je turistickou destinací podle množství chrámů a budov, které jsou historickým dědictvím. Chrám pagoda s červeným dřevem. Schody vedou až k červenému mostu přes vody v jezírku. Kyoto, starobylé hlavní město Japonska, která se zaměřuje na velké množství chrámů a náboženských staveb všech věkových kategorií a je světového dědictví UNESCO. Jedno z nejkrásnějších měst na světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Kyoto kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-16 00:07:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kyoto z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2319 hlasů
Top číslo 109
STAŽENÍ
Staženo 17491 krát

New York je na dovolené! Živá noc této neuvěřitelné megacity s touto zdarma spořič obrazovky. Podívejte se na noční panorama New York, USA. Mrakodrapy v NY jsou osvětleny ohňostroj za jeden den dovolené. Poslechněte si zvuk ohňostroj!

6
6 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 798
STAŽENÍ
Staženo 2907 krát

Koloseum, nebo Kolosea, původně Flavian amfiteátr (latinsky: Amphitheatrum Flavium, Ital Flavio nebo Koloseum Anfiteatro), je elipsovitý amfiteátr v centru města Řím, Itálie, největší někdy postavený v římské Říši. To je považováno za jedno z největších děl římské architektury a římského stavitelství.