Kyoto

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Kyoto

Spořiče obrazovky Kyoto

Animovaný spořič obrazovky Kyoto

Spořič Obrazovky Kyoto
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Japonsko je jedním z nejexotičtějších a krásné zemí na světě. Japonské chrámy jsou monumentální církevní stavby plné barvy. Město Kjóto je jedním z hlavních náboženských center v Japonsku, naplněné stovkami chrámů různých náboženství Japonců. V spořič obrazovky vidíme rybník s mostem nad ním a malým chrámem na žebříku. Obrázek z pádu a vidíme listy stromů padajících na vodě.

Malý chrám ve městě Kjóto. Animovaný vidět to jako z listů stromů obrazu pádu na rybníku nedaleko dřevěným mostem. Vidíme stromy s červenými listy, Vede a hnědé. Kjóto je hlavní město Japonska, je turistickou destinací podle množství chrámů a budov, které jsou historickým dědictvím. Chrám pagoda s červeným dřevem. Schody vedou až k červenému mostu přes vody v jezírku. Kyoto, starobylé hlavní město Japonska, která se zaměřuje na velké množství chrámů a náboženských staveb všech věkových kategorií a je světového dědictví UNESCO. Jedno z nejkrásnějších měst na světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Kyoto kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-16 00:07:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kyoto z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 28 hlasů
Top číslo 867
STAŽENÍ
Staženo 2591 krát

Spořič obrazovky představovat sbírku obrazů města Pittsburgh, Pennsylvania města ve Spojených státech amerických. Pittsburgh se nachází v jihozápadní části Pennsylvania, a jeho život je úzce spjat s Allegheny a Monongahela řeky, protože sem společně tvoří řeku Ohio. Užijte si tyto fotografie tohoto živé, moderní město, s jeho centrální plná mrakodrapů a velkých budov. Urban města Pittsburg. Oficiálně Commonwealth of Pennsylvania.

8
8 z 10 - 31 hlasů
Top číslo 835
STAŽENÍ
Staženo 2925 krát

Eiffelova věž je nejreprezentativnější památkou města Paříže ve Francii. Eiffelova věž byla postavena na Světové výstavy roku 1889 v Paříži. Je to nejnavštěvovanější památkou na světě a symbol Francie.Celá konstrukce je vyrobena ze železa, a přestože to mělo být krátkotrvající je zachováno jako symbol techniky pro každého.