Londýn Tower Bridge

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Londýn Tower Bridge

Spořiče obrazovky Londýn Tower Bridge

Animovaný spořič obrazovky Londýn Tower Bridge

Spořič Obrazovky Londýn Tower Bridge
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma Obrazovky Londýn Tower Bridge.Tower Bridge je velmi charakteristická památka Anglie, který se objevil v mnoha filmech, včetně Harry Potter ságy, nebo Sherlock Holmes filmů. Pokud máte rádi cestování, Londýn je dobrý cíl, takže můžete navštívit tuto památku.

Tower Bridge byl postaven v druhé polovině devatenáctého století, protože Londýn je zapotřebí nový krok na řece pod Londýn Bridge. Tower Bridge je zvedací most přes 244 metrů na délku.. Stáhněte si spořič obrazovky Londýn Tower Bridge kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-19 11:09:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Londýn Tower Bridge z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 105 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1701
STAŽENÍ
Staženo 934 krát

Zapadne slunce na obzoru, a Chicago město slunce světla odráží vodami jezera Michigan, který je v klidu. Nejvyšší mrakodrapy ve třetí nejlidnatější město ve Spojených státech (po New Yorku a Los Angeles), odrážejí oranžová světla na západ slunce. Chicago je také známý jako Windy City. Toto město je považováno za místo narození mrakodrapu, a jeho nejvyšší stavbou je budova Willis Tower (dříve Sears Tower).

7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1529
STAŽENÍ
Staženo 1332 krát

V tomto volném spořič obrazovky je Julius Caesar, největší římský císař v celé historii, drží dýku a štít před pozůstatků římské Říše. Caius Iulius Caesar vystupoval jako řečník, byl velký vůdce mas a byl schopen udělat to veřejnosti s jeho poselstvím. Římská říše byla vzkvétající říše, která trvala asi půl století. Pokud se vám líbí předmět římské říše, sdílet tento spořič obrazovky s vašimi přáteli na sociálních sítích.