Londýn Tower Bridge

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Londýn Tower Bridge

Spořiče obrazovky Londýn Tower Bridge

Animovaný spořič obrazovky Londýn Tower Bridge

Spořič Obrazovky Londýn Tower Bridge
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma Obrazovky Londýn Tower Bridge.Tower Bridge je velmi charakteristická památka Anglie, který se objevil v mnoha filmech, včetně Harry Potter ságy, nebo Sherlock Holmes filmů. Pokud máte rádi cestování, Londýn je dobrý cíl, takže můžete navštívit tuto památku.

Tower Bridge byl postaven v druhé polovině devatenáctého století, protože Londýn je zapotřebí nový krok na řece pod Londýn Bridge. Tower Bridge je zvedací most přes 244 metrů na délku.. Stáhněte si spořič obrazovky Londýn Tower Bridge kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-19 11:09:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Londýn Tower Bridge z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1640
STAŽENÍ
Staženo 897 krát

Japonsko je jedním z nejexotičtějších a krásné zemí na světě. Japonské chrámy jsou monumentální církevní stavby plné barvy. Město Kjóto je jedním z hlavních náboženských center v Japonsku, naplněné stovkami chrámů různých náboženství Japonců. V spořič obrazovky vidíme rybník s mostem nad ním a malým chrámem na žebříku. Obrázek z pádu a vidíme listy stromů padajících na vodě.

7
7 z 10 - 308 hlasů
Top číslo 446
STAŽENÍ
Staženo 4749 krát

Vysoce kvalitní fotografie Středomoří zřejmě vytvořit tento zajímavý spořič obrazovky. Pro milovníky cestování, dobré jídlo a kontakt s jinými kulturami, bude tento spořič obrazovky dopravní vás známé části v blízkosti Středozemního moře, jako jsou Benátky, Kréta nebo Santorini.