New Orleans

Spořiče obrazovky svět města a pomník : New Orleans

Spořiče obrazovky New Orleans

Animovaný spořič obrazovky New Orleans

Spořič Obrazovky New Orleans
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

New Orleans je největší město ve státě Louisiana, Spojené státy americké. To je hlavní přístav na řece Mississippi, k přepravě zboží a cestující v tomto regionu. Je to město s více kulturní mix Spojených států s latina, francouzský, afrických a amerických příspěvků. To má důležité oslavy, že se hlavní turistickou destinací dělají. Francouzská čtvrť je známá po celém světě pro jeho vztah s francouzskou kulturou a Jazz. Existuje mnoho míst, kde je živá jazzová hudba hrála. Akce jako Mardi Gras, Jazz Fest a Sugar Bowl (cukřenka) udržet město jako destinace cestovního ruchu konstantou.

New Orleans je považován za jeden z nejvýznamnějších měst na jihu Spojených států podle počtu obyvatel a ekonomicky. Město New Orleans má mnoho parků s velkými zelenými plochami. Město je také známé pro svou gastronomii v souvislosti s francouzským a africké tradice se surovinami z regionu. New Orleans má mnoho důležitých turistických atrakcí, že je jedním z nejznámějších a navštívil měst ve Spojených státech dělají.. Stáhněte si spořič obrazovky New Orleans kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-16 11:09:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky New Orleans z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2319 hlasů
Top číslo 109
STAŽENÍ
Staženo 17610 krát

New York je na dovolené! Živá noc této neuvěřitelné megacity s touto zdarma spořič obrazovky. Podívejte se na noční panorama New York, USA. Mrakodrapy v NY jsou osvětleny ohňostroj za jeden den dovolené. Poslechněte si zvuk ohňostroj!

8
8 z 10 - 15 hlasů
Top číslo 1048
STAŽENÍ
Staženo 1711 krát

Spořič obrazovky z tajemné egyptské hrobky. S tímto obrazovky uvidíte uvnitř pyramidy, hrobku egyptského faraóna se sochami ozdobné předměty, z Anubis boha a egyptské hieroglyfy. Hořáky dávají místnosti nádech faraona esoteriky a tajemné. Pokud máte rádi vše, co musíte udělat s starověké egyptské kultury, stahování spořičů displeje a sdílet odkaz na sociálních sítích tak, aby jeden z tvých přátel tě vidět na Facebook, Twitter nebo Google +. Hrobka faraóna do monitoru, zcela zdarma.