New Orleans

Spořiče obrazovky svět města a pomník : New Orleans

Spořiče obrazovky New Orleans

Animovaný spořič obrazovky New Orleans

Spořič Obrazovky New Orleans
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

New Orleans je největší město ve státě Louisiana, Spojené státy americké. To je hlavní přístav na řece Mississippi, k přepravě zboží a cestující v tomto regionu. Je to město s více kulturní mix Spojených států s latina, francouzský, afrických a amerických příspěvků. To má důležité oslavy, že se hlavní turistickou destinací dělají. Francouzská čtvrť je známá po celém světě pro jeho vztah s francouzskou kulturou a Jazz. Existuje mnoho míst, kde je živá jazzová hudba hrála. Akce jako Mardi Gras, Jazz Fest a Sugar Bowl (cukřenka) udržet město jako destinace cestovního ruchu konstantou.

New Orleans je považován za jeden z nejvýznamnějších měst na jihu Spojených států podle počtu obyvatel a ekonomicky. Město New Orleans má mnoho parků s velkými zelenými plochami. Město je také známé pro svou gastronomii v souvislosti s francouzským a africké tradice se surovinami z regionu. New Orleans má mnoho důležitých turistických atrakcí, že je jedním z nejznámějších a navštívil měst ve Spojených státech dělají.. Stáhněte si spořič obrazovky New Orleans kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-16 11:09:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky New Orleans z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 90 hlasů
Top číslo 611
STAŽENÍ
Staženo 3350 krát

Od Mount Rushmore v hlavním městě, tento spořič obrazovky je skvělý způsob, jak mít nejvýznamnější památky v naší zemi vše v jednom. Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma s americkou tapety na počest svobody, které naši předkové tak statečně bojoval.

8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1093
STAŽENÍ
Staženo 1849 krát

V tento spořič obrazovky, budete vidět všechny podstatu města Melbourne, hlavní město australského státu Victoria, přes noc. Na rozdíl od nás, že Melbourne vdechuje život po západu slunce. Lidé chodí po ulicích, taxíky čekají na cestující a jízdní kola a tramvaje převzít do ulic. Toto video panoráma chránit obrazovku při zobrazení videoklipů tohoto jižního města z Austrálie.Pěkné a krásné místo, které nám pomůže odhalit, aniž by museli opustit domov.