Paříž

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Paříž

Spořiče obrazovky Paříž

Animovaný spořič obrazovky Paříž

Spořič Obrazovky Paříž
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky, budete mít všechny známé památky a zajímavá místa v Paříži, hlavním městě Francie. Můžete vidět Eiffelovu věž, nebo Moulin Rouge, aniž byste opustili váš pokoj. Viz nyní v Paříži, městě lásky!

Eiffelova věž, Notre Dame, Moulin Rouge, Paříž,. Stáhněte si spořič obrazovky Paříž kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 117 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2011-10-25 13:10:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Paříž z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2345 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 117 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 805
STAŽENÍ
Staženo 2521 krát

Havaj obrazovky. Havaj je poslední z 50 amerických států, a je jediný americký stát skládá výhradně z ostrovů. Je to nejsevernější ostrovní skupinou v Polynésii, která zabírá většinu souostroví v centrálním Tichém oceánu, jihozápadně od kontinentálních Spojených států, jihovýchodně od Japonska, a severovýchodně od Austrálie.

7
7 z 10 - 945 hlasů
Top číslo 285
STAŽENÍ
Staženo 8121 krát

Sbírka památek v Evropě. Pro všechny milovníky cestování, dobré jídlo a kontaktu s jinými kulturami. Tento spořič obrazovky vám bude cestovat známých částech Evropy, jako je Řím, Paříž, Benátky nebo horu Saint-Michel. Také uvidíte, kultovní památky, jako je Eiffelova věž nebo Kolosea v Římě. Mnoho významných památek na kulturní turné po Evropě. Starý kontinent má mnoho uměleckých a architektonických pokladů k návštěvě. Jezdí všechny evropské země s kolekcí obrazů památek.