Pittsburgh

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Pittsburgh

Spořiče obrazovky Pittsburgh

Animovaný spořič obrazovky Pittsburgh

Spořič Obrazovky Pittsburgh
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky představovat sbírku obrazů města Pittsburgh, Pennsylvania města ve Spojených státech amerických. Pittsburgh se nachází v jihozápadní části Pennsylvania, a jeho život je úzce spjat s Allegheny a Monongahela řeky, protože sem společně tvoří řeku Ohio. Užijte si tyto fotografie tohoto živé, moderní město, s jeho centrální plná mrakodrapů a velkých budov. Urban města Pittsburg. Oficiálně Commonwealth of Pennsylvania.

Sbírka fotografií města Pittsburgh v Pensylvánii. Moderní město, které se stalo centrem služeb a technologií. Velmi moderní centrum plné mrakodrapů a finančním centrem služeb, jako je bankovnictví a poradenství města. Vidíme několik pohledů z břehu řeky, které jsou motorem komunikace a sjednocení města. Na jeho březích se budovy vzrostl tvoří městské jádro je dnes. Celkový počet obyvatel více než dva miliony obyvatel s jeho předměstí.. Stáhněte si spořič obrazovky Pittsburgh kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 12:03:20, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pittsburgh z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 196 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1736
STAŽENÍ
Staženo 1092 krát

Ayutthaya historický park jsou ruiny starověkého hlavního města provincie Ayutthaya v Thajsku. Celá sestava byla uznána jako světového dědictví UNESCO v roce 1991. Je to město, které bylo postaveno na soutoku tří řek, že by mohl být projíždějících zónu a kontrolu zboží v regionu. Někdy na svém regionu byl známý jako království Ayutthaya. Město byl vyhozen a zničen, a tak nové město bylo postaveno jen několik kilometrů od zříceniny starého.

7
7 z 10 - 180 hlasů
Top číslo 711
STAŽENÍ
Staženo 3029 krát

Rio de Janeiro obyčejně odkazoval se na jednoduše jako Rio, je hlavní město státu Rio de Janeiro, druhé největší město v Brazílii, a třetí největší metropolitní oblasti a aglomerace v Jižní Americe, který se může pochlubit zhruba 6,3 milionu lidí v rámci vlastní město , což je 6. největší v Americe, a 26. na světě.