Velká čínská zeď

Spořiče obrazovky svět města a pomník : Velká čínská zeď

Spořiče obrazovky Velká čínská zeď

Animovaný spořič obrazovky Velká čínská zeď

Spořič Obrazovky Velká čínská zeď
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Velká čínská zeď je opevnění, která byla postavena podél severní hranice čínské říše chránit zemi před útoky z Mongolska. Starověké opevnění postavený a přestavěný mezi V. století. C. a šestnáctého století k ochraně severní Čínu. Stěna je 21 196 kilometrů dlouhá, od korejské hranice do pouště Gobi. Pouze třetin celého uspořádání původní stěny zůstává. Stěny jsou asi 7 metrů vysoký a 5 metrů široký. Je to jeden z nejpopulárnějších a nejnavštěvovanějších památek v Číně. 10 milionů pracovníků zemřelo v průběhu výstavby a jsou pohřbeni v blízkosti.

The Great Wall byl jmenován seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1987. Stavba zdi byla provedena v pěti obdobích podle panovnických dynastií v Číně. Stavební hmoty budovy se nacházejí v každém regionu blízko zdi. Materiály jsou vápenec, žula, pálených cihel, hlíny, písku a cihel. Je dobře drží v příchodu do Pekingu turistických oblastech, ale celkově je stěna ve špatném stavu s mnoha chybějících úseků. Je to jediná lidská stavba, která může být vidět z vesmíru.. Stáhněte si spořič obrazovky Velká čínská zeď kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Svět Města a Pomník, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Svět Města a Pomník Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-03 10:09:28, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Svět Města a Pomník. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velká čínská zeď z Svět Města a Pomník ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 52 hlasů
Top číslo 904
STAŽENÍ
Staženo 3004 krát

Řím je hlavním městem Itálie a země je největší a nejlidnatější město a obec s více než 2,7 milionu obyvatel v 1,285.3 km2 (496.3 sq mi). Město se nachází v centrální-západní části italského poloostrova, na řeky Tibery v oblasti Lazio Itálie. Řím je historie přesahuje dva a půl tisíce let.

8
8 z 10 - 37 hlasů
Top číslo 941
STAŽENÍ
Staženo 2146 krát

Mapa světa obrazovky. Mapa světa je mapa povrchu Země, která může být provedena pomocí některého z mnoha různých mapových projekcí. Mapová projekce je nějaký způsob, jak reprezentovat povrch koule nebo jiné trojrozměrné orgánu na rovině.