Irina Shayk

Spořiče obrazovky modelky : Irina Shayk

Spořiče obrazovky Irina Shayk

Animovaný spořič obrazovky Irina Shayk

Spořič Obrazovky Irina Shayk
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento krásný model je Irina Shayjlislamova, lépe známý pod jménem Irina Shayk. Ona je herečka a model ruského původu, který je známý pro práci ve sportovním časopise Sports Illustrated od roku 2007. Má hnědé kůže něco, co v ruských lidí vzácný. To je proto, že, jak sama říká, že jeho otec byl Tatar původu. To také získal popularitu, protože začala vztah s Cristiano Ronaldo, portugalský fotbalista pro Real Madrid. S tímto spořič obrazovky uvidíte ty nejlepší fotografie v této populární ruské modelka, známá po celém světě.

Když Irina Shayk podařilo získat Miss Čeljabinsk 2004 mnoho radil mu profesionálně věnuje světě módy pro své osvědčené dovednosti. O rok později v Paříži se podařilo pracovat s různými agenturami. Tento model byl vystupoval v módních časopisech po celém světě, včetně Elle, Vanity Fair, Cosmopolitan a Marie Claire, mezi mnoho jiní. On také hrál ve svém prvním filmu, Hercules: The trácké války, v roce 2014 v roli Megara, s hercem Dwayne Johnson jako Hercules. Jak můžete vidět na obrázcích v této spořič obrazovky, Irina hrál v řadě reklamy na módních značek a kosmetických produktů a kosmetiky kampaní. Irina Shayjlislamova se narodil v Yemanzhelinsk (Rusko) dne 6. ledna 1986. Od roku 2010 má vztah s Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo, populární Real Madrid fotbalový útočník.. Stáhněte si spořič obrazovky Irina Shayk kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Modelky, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Modelky Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 155 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-03-28 09:03:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Modelky. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Irina Shayk z Modelky ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 155 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 572 hlasů
Top číslo 293
STAŽENÍ
Staženo 7901 krát

Kolekce dívek 'obrázky ve džíny. Spořiče Obrazovky žen modely znázorňující tento článek na oblečení všech časů se džíny, které nikdy se stará-umělecky. Top modely s džíny, ženy s džíny minisukně, holky s krátkými kalhoty džíny. Spořič obrazovky pro džíny 'milenci.

8
8 z 10 - 336 hlasů
Top číslo 562
STAŽENÍ
Staženo 4255 krát

Fotogalerie slavného modelu Carmen Electra. Fotografie jednoho z nejvšestrannějších osobností Hollywoodu, kteří předstírali nahá pro časopis Playboy v roce 1996, a dělal videoklip k téže společnosti, "Playboy Cheerleaders", ve kterém se zpívá. Spořič obrazovky z krásné a sexy Carmen Electra, na obrazovce počítače.