Chris Pratt

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Chris Pratt

Spořiče obrazovky Chris Pratt

Animovaný spořič obrazovky Chris Pratt

Spořič Obrazovky Chris Pratt
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Mladý americký herec Christopher Michael Pratt, lépe známý jako Chris Pratt, populární herec, který je velmi populární pro jeho roli jako Peter Quill (hvězda Pána) Strážci Galaxie, Owen v Jurassic World nebo být silným kandidátem hrát Indiana Jones v nová splátka ságy. V této kolekci snímků, které můžete vidět v některých scénách ze svých posledních filmů, v různých udílení cen nebo některé ze svých nejnovějších fotografických sezení.

Herec Chris Pratt se narodil ve Virginii, Minnesota, dne 21. června 1979. Svou kariéru zahájil v roce 2000, když on dělal casting na Prokleté části 3. Anteriormne pracoval v restauraci Hwai Bubba Gump Shrimp Company, a tam byl objeven herečky a režisérky Rae Dawn Chong. Chris byl zapojen do filmových projektů a televizní pořady, jako The OC, Everwoodu, chtěl, Moneyball, závozník, parky a rekreace nebo cestujících. to herec, který prošel změnu vzhledu v posledních letech, od bytí chlap s nějakým kilo více, že je pravda Hollywood idol.. Stáhněte si spořič obrazovky Chris Pratt kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-21 12:07:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chris Pratt z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 1527
STAŽENÍ
Staženo 1056 krát

Pokud jste fanouškem William Levy, nyní můžete mít nejlepší fotografie kubánské herec a model v této spořič obrazovky, který způsobuje pocity po celém světě. Jeho celé jméno je William Levy Gutiérrez, a s tímto fotografiemi budete moci chránit obrazovku počítače s některými William Levy obrázky bez košile, nebo focení jako model.

7
7 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1624
STAŽENÍ
Staženo 931 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky Johnny Depp je speciálně určen pro všechny své fanoušky po celém světě. V tento spořič obrazovky můžete vidět malý výběr těch nejlepších fotografií z amerického herce. Johnny Depp je všestranný herec, který vylíčil velmi podivné a zábavné charaktery a také běžné role, vše velmi odlišné. Herec je velký přítel režiséra Tima Burtona, s nímž pracoval značně v některé z jeho nejznámějších filmů jako Střihoruký Edward, Ed Wood, Ospalá díra, Sweeney Todd a Alenka v říši divů, mimo jiné.