Daniel Radcliffe

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Daniel Radcliffe

Spořiče obrazovky Daniel Radcliffe

Animovaný spořič obrazovky Daniel Radcliffe

Spořič Obrazovky Daniel Radcliffe
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrázky Daniel Radcliffe, britský herec nejlépe známý pro hraní ve školním věku průvodce Harry Potter. Daniel Radcliffe hraje vedoucí úlohu v každé z prvních pěti filmů založených na best-selling Harry Potter série knih, kterou napsal JK Rowling. Zde vidíme několik studiových záběrů Daniel, stejně jako scény ze hry, ve které herec pracoval, Equus, dramatik Peter Shaffer. Pokud jste fanouškem tohoto herce z Velké Británie, nyní můžete mít některé z nejlepších snímků na vašem zcela zdarma spořič obrazovky.

Úplný název této herce, který se stal populární pro jeho roli jako Harryho Pottera ve filmové sérii, je Daniel Jacob Radcliffe. On je anglický herec, narozený v roce 1989 v Fulham, město Londýn (Spojené království). Podílí se také na nezávislých filmech, jako je Prosincoví kluci, ve hrách, jako Equus, a dokonce v některých televizních seriálech, jako Extras a televizních filmů, jako je My Boy Jack.. Stáhněte si spořič obrazovky Daniel Radcliffe kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 162 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Daniel Radcliffe z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4235 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 162 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1683
STAŽENÍ
Staženo 737 krát

Stále pohyboval kolem 50 let, Brad Pitt je stále jedním z nejatraktivnějších herců v Hollywoodu. Kromě účasti v poslední době ve filmech jako světové válce Z, který si můžete prohlédnout několik scén, herec je také obraz parfému kanálu č. 5. Jeho skutečné jméno je William Bradley Pitt a on se narodil v Shawnee v americkém státě Oklahoma. V současné době má vztah s herečkou Angelinou Jolie, a mají šest dětí. Herec pracoval na filmech jako hit Legenda o vášni, 12 opic, Klub rváčů, Ocean je jedenáct, a Podivuhodný případ Benjamina Buttona.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1658
STAŽENÍ
Staženo 727 krát

Nyní můžete mít nejlepší fotky Robert Downey Jr. v tomto zcela zdarma spořič obrazovky. Robert John Downey Jr. je herec, který se narodil v New Yorku v roce 1965, a je v současné době jedním z nejpopulárnějších herců v Hollywoodu. Budete určitě poznat ho z filmů, jako je Iron Man, kde hraje superhrdinu, nebo Sherlock Holmes, tlumočení populární detektiv, ale on pracoval ve více než 60 filmech.