George Clooney

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : George Clooney

Spořiče obrazovky George Clooney

Animovaný spořič obrazovky George Clooney

Spořič Obrazovky George Clooney
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Herec George Clooney Timothy, lépe známý jednoduše jako George Clooney, zobrazí se vydával za Hollywood superstar je na červeném koberci. On je obklopen fotografy a celebrity, jako je on, a zdá se být velmi šťastný a pyšný na své profesionální úspěchy. Pokud je tento herec je jeden z vašich oblíbených umělců, nainstalujte si tento spořič obrazovky se zobrazí George v focení pro jeden z mnoha událostí, on asistencí.

George Clooney je herec ze Spojených států, které se staly populární pro hlavní roli ve filmu Dannyho Eleven s Mattem Damonem a Bradem Pittem. Narodil se v Lexingtonu 6. května 1961 a také známý pro jeho práci jako producent a režisér, jako Argo nebo Confessions of a Dangerous Mind filmů. On také se účastnil dalších filmech jako Batman a Robin, Syriana (pro kterého on získal Oscara za nejlepší vedlejší roli), nebo Tří králů. Dnes se tento herec je považován za jeden z 50 nejlepších umělců všech dob, a také vyvinula řadu humanitárních akcí, protože on je poslem mírového OSN od roku 2008.. Stáhněte si spořič obrazovky George Clooney kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-06-30 10:06:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky George Clooney z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1655
STAŽENÍ
Staženo 692 krát

V této nové obrazovky vám ukáže herec Jeremy Renner Lee, který je velmi populární v posledních měsících. Renner, který se narodil v Kalifornii, je z před pár lety na vrcholu své kariéry, s mírami v divadlech, pokrývající široké spektrum, jako role v Mstitelé jako Clint Burton, aka "Hawkeye" Mission Impossible: Duch protokolu, Bourne Legacy, nebo Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic.

7
7 z 10 - 985 hlasů
Top číslo 268
STAŽENÍ
Staženo 8333 krát

Stáhněte si tento spořič obrazovky na Enrique Iglesias a těšit slyšení jeho písně, když se podíváte na obrázky. Volný screensaver má směs Enrique Iglesias' singlů. Tento hezký španělsky pop zpěvák má zajímavější, několik fanoušků s jeho písní dopisy a jeho hudbu.