Owen Wilson

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Owen Wilson

Spořiče obrazovky Owen Wilson

Animovaný spořič obrazovky Owen Wilson

Spořič Obrazovky Owen Wilson
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pro všechny fanoušky Owen Wilson přichází o spořič obrazovky s nejlepšími fotografiemi herce. Owen Cunningham Wilson je hollywoodský herec, který se podílel na mnoha filmech. Ačkoli velmi populární role v romantických komediích, faktem je, že Owen pracoval také v mnoha jiných žánrech jako herec, a další projekty jako výrobce. Pokud se vám líbí tento herec, si nyní můžete ozdobit váš počítač stažením a instalací této screensaver představovat nejlepší momentky americký herec, také uznávané jako scenárista a filmový producent.

Herec Owen Wilson se narodil v Dallasu, město v americkém státě Texas. On je herec, jehož rodina je irský-americký původ. Owen se brzy přestěhovala do Los Angeles, aby se stal hráč, který všichni známe. On je známý pro filmy jako je Shanghai Noon, Zoolander, Behind Enemy Lines, Starsky a Hutch, Fellows, Noc v muzeu online nebo Marley & Me. To má také hlasové protagonista filmu Auta Disney, Blesk McQueen. Má čtyři filmy jako spisovatel a čtyři jako výrobce, s některými nominacemi na Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA ocenění, není pochyb o tom, že tento herec má úspěšnou kariéru ve světě amerického filmu. Jako spisovatel byl nominován na Oscara za nejlepší scénář k filmu Taková zvláštní rodinka, příběh napsal s Wes Anderson. Owen je bratr herce Luke Wilson a Andrew Wilson, a bratranec herec a komik Jack Black. Pokud se vám líbí film svět a vy jste fanouškem Owen Cunningham Wilson, tady jsou nejlepší fotky herce.. Stáhněte si spořič obrazovky Owen Wilson kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-02-07 09:02:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Owen Wilson z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1711
STAŽENÍ
Staženo 954 krát

Spořič obrazovky z Mark Wahlberg, americký herec se narodil v Bostonu, Massachusetts, který je také zpěvák, model a televizní producent. Mark Robert Michael Wahlberg je známý pro filmy jako The Italian Job, Shooter, Kontraband, Ted nebo Transformers 4. On je všestranný umělec, který se hrál role různých stylů.

9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1655
STAŽENÍ
Staženo 692 krát

V této nové obrazovky vám ukáže herec Jeremy Renner Lee, který je velmi populární v posledních měsících. Renner, který se narodil v Kalifornii, je z před pár lety na vrcholu své kariéry, s mírami v divadlech, pokrývající široké spektrum, jako role v Mstitelé jako Clint Burton, aka "Hawkeye" Mission Impossible: Duch protokolu, Bourne Legacy, nebo Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic.