Paul Walker

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Paul Walker

Spořiče obrazovky Paul Walker

Animovaný spořič obrazovky Paul Walker

Spořič Obrazovky Paul Walker
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky vidíme obrazy herec Paul William Walker IV, známý pro hrát v Rychle zbesile filmy. S tímto screensaver bychom vzdát hold tomuto herec, po posledním 30.listopadu 2013 přišel o život při dopravní nehodě, při cestování na sedadle spolujezdce známému vozu. Jako dědictví, opustí svou dobrou náladu a jeho filmy, díky nim Paul Walker bude žít navždy. Chcete-li se připojit k hold, zde nabízíme Tato bezplatná spořič obrazovky.

Paul Walker se narodil dne 13. září 1973, Glendale, Kalifornie. Skutečné jméno tohoto herce byl Paul William Walker IV, a obrátil se na herectví, chtěl být námořní biolog. On začal jeho kariéru v nějakém televizním seriálu, a objevil se v jeho prvním filmu v roce 1986 13 let. Ale Walker skok ke slávě, když hrál první film Rychle a zbesile. Tento herec zemřel při autonehodě na cestě k charitativní akci. Mnoho z jeho co-hvězdy se připojil k pocty herce provedení, stejně jako se zmiňuje a věnování mnoha fanoušků, kteří se připojí prostřednictvím sociálních sítí. Ve svých filmech budeme filmy jako ságy Rychle zbesile (jako Rychle zbesile 2, Rychle zbesile 5, Rychle zbesile 6 & Rychle zbesile 7) a další funkce, jako je Pyšná casu, Lebky, Do hlubiny nebo gangsteri .. Stáhněte si spořič obrazovky Paul Walker kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-02 09:12:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Paul Walker z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1650
STAŽENÍ
Staženo 839 krát

Módní herec Chris Hemsworth na spořič obrazovky z jeho nejlepších snímků. Chcete-li mít Chris Hemsworth, herec, který hrál v Thora "Mstitelé" a Eric s myslivcem v "Sněhurka", na počítači s jeho nejlepších snímků. Z přírodních snímků australského herce na studiových fotografiích, užít si, co to zdarma spořič obrazovky má co nabídnout. Pokud jste fanoušky, sdílet s přáteli Tento spořič obrazovky.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1664
STAŽENÍ
Staženo 638 krát

V této obrazovky uvidíte ty nejlepší fotky z populární mladý herec Josh Hutcherson. A to jak v střílí jako v improvizovaných fotografií, Josh je vždy okouzlující a přátelský. To je důvod, protože se rychle získali oblibu mnoha fanoušků po celém světě, i přes jeho mládí (19 let). Publikováno v sociálních sítích zdarma spořič obrazovky, a tvoji přátelé se mohou také stáhnout. Mladý herec, který bude mluvit o.