Paul Walker

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Paul Walker

Spořiče obrazovky Paul Walker

Animovaný spořič obrazovky Paul Walker

Spořič Obrazovky Paul Walker
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky vidíme obrazy herec Paul William Walker IV, známý pro hrát v Rychle zbesile filmy. S tímto screensaver bychom vzdát hold tomuto herec, po posledním 30.listopadu 2013 přišel o život při dopravní nehodě, při cestování na sedadle spolujezdce známému vozu. Jako dědictví, opustí svou dobrou náladu a jeho filmy, díky nim Paul Walker bude žít navždy. Chcete-li se připojit k hold, zde nabízíme Tato bezplatná spořič obrazovky.

Paul Walker se narodil dne 13. září 1973, Glendale, Kalifornie. Skutečné jméno tohoto herce byl Paul William Walker IV, a obrátil se na herectví, chtěl být námořní biolog. On začal jeho kariéru v nějakém televizním seriálu, a objevil se v jeho prvním filmu v roce 1986 13 let. Ale Walker skok ke slávě, když hrál první film Rychle a zbesile. Tento herec zemřel při autonehodě na cestě k charitativní akci. Mnoho z jeho co-hvězdy se připojil k pocty herce provedení, stejně jako se zmiňuje a věnování mnoha fanoušků, kteří se připojí prostřednictvím sociálních sítí. Ve svých filmech budeme filmy jako ságy Rychle zbesile (jako Rychle zbesile 2, Rychle zbesile 5, Rychle zbesile 6 & Rychle zbesile 7) a další funkce, jako je Pyšná casu, Lebky, Do hlubiny nebo gangsteri .. Stáhněte si spořič obrazovky Paul Walker kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-02 09:12:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Paul Walker z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1624
STAŽENÍ
Staženo 1038 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky Johnny Depp je speciálně určen pro všechny své fanoušky po celém světě. V tento spořič obrazovky můžete vidět malý výběr těch nejlepších fotografií z amerického herce. Johnny Depp je všestranný herec, který vylíčil velmi podivné a zábavné charaktery a také běžné role, vše velmi odlišné. Herec je velký přítel režiséra Tima Burtona, s nímž pracoval značně v některé z jeho nejznámějších filmů jako Střihoruký Edward, Ed Wood, Ospalá díra, Sweeney Todd a Alenka v říši divů, mimo jiné.

8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1616
STAŽENÍ
Staženo 1000 krát

S touto zdarma spořič obrazovky, budete mít Robert Pattinson v kolekci některé z jeho fotografií. Herec, který dosáhl velké popularity pro jeho roli jako Edward Cullen v Stmívání Ságy, se také podílela na filmech jako Harry Potter a Ohnivý pohár, Zapamatovat nebo Voda pro slony. Můžete sdílet Tato bezplatná spořič obrazovky v sociálních sítích tak, aby vaši přátelé mohou také těšit na to.