Paul Walker

Spořiče obrazovky osobnost Člověk : Paul Walker

Spořiče obrazovky Paul Walker

Animovaný spořič obrazovky Paul Walker

Spořič Obrazovky Paul Walker
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky vidíme obrazy herec Paul William Walker IV, známý pro hrát v Rychle zbesile filmy. S tímto screensaver bychom vzdát hold tomuto herec, po posledním 30.listopadu 2013 přišel o život při dopravní nehodě, při cestování na sedadle spolujezdce známému vozu. Jako dědictví, opustí svou dobrou náladu a jeho filmy, díky nim Paul Walker bude žít navždy. Chcete-li se připojit k hold, zde nabízíme Tato bezplatná spořič obrazovky.

Paul Walker se narodil dne 13. září 1973, Glendale, Kalifornie. Skutečné jméno tohoto herce byl Paul William Walker IV, a obrátil se na herectví, chtěl být námořní biolog. On začal jeho kariéru v nějakém televizním seriálu, a objevil se v jeho prvním filmu v roce 1986 13 let. Ale Walker skok ke slávě, když hrál první film Rychle a zbesile. Tento herec zemřel při autonehodě na cestě k charitativní akci. Mnoho z jeho co-hvězdy se připojil k pocty herce provedení, stejně jako se zmiňuje a věnování mnoha fanoušků, kteří se připojí prostřednictvím sociálních sítí. Ve svých filmech budeme filmy jako ságy Rychle zbesile (jako Rychle zbesile 2, Rychle zbesile 5, Rychle zbesile 6 & Rychle zbesile 7) a další funkce, jako je Pyšná casu, Lebky, Do hlubiny nebo gangsteri .. Stáhněte si spořič obrazovky Paul Walker kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Člověk, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Člověk Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-12-02 09:12:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Člověk. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Paul Walker z Osobnost Člověk ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 126 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1653
STAŽENÍ
Staženo 900 krát

Hugh Jackman přijde k počítači pomocí této bezplatné spořiče obrazovky. Pokud se vám tento australský herec, můžete si ho jako tapetu, a tak uvidíte ty nejlepší fotografie Hugh Jackman. Hugh Jackman je známo, že kromě svých velkých darů, jako herec, který se ukazuje ve filmech, kde působil, pro jeho pochopení pro jeho následovníky. Můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích pro všechny vidět tento skvělý herec s jeho nejlepších snímků.

7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1716
STAŽENÍ
Staženo 1010 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky má Jim Parsons v tom, nejlépe známý pro jeho roli jako Sheldon Cooper v televizním seriálu Teorie Velkého třesku. V režimu spořiče obrazovky, můžete vidět různé témata Jim, stejně jako jeho role jako Sheldon, nebo jeho Emmy Cena, když vyhrál za nejlepší hlavní mužský herecký výkon v komediálním seriálu. Můžete sdílet tento Jim Parsons spořič obrazovky, který se chová jako Sheldon Cooper, v sociálních sítích tak, aby vaši přátelé mohli vidět.