Angelina Jolie

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Angelina Jolie

Spořiče obrazovky Angelina Jolie

Animovaný spořič obrazovky Angelina Jolie

Spořič Obrazovky Angelina Jolie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nainstalujte tento spořič obrazovky fotografií z krásné a slavné americké filmové a televizní herečka, Angelina Jolie. Close-up americké tlumočníka, držitelka Oscara za nejlepší ženský herecký výkon a tři Zlatý glóbus Angelina Jolie obrázky!Zasedání nejlepších snímků pořízených profesionálními fotografy z herečka Angelina Jolie. Známý pro své silné ženské role v akčních filmech a dobrodružství.

Angelina Jolie v kolekci animovaných obrázků na ochranu vašeho monitoru. Mají sbírku fotografií Angelina Jolie, herečka, která se stala velmi důležitou roli jako Lara Croft v akční film ságy Tomb Raider. Ve svém soukromém životě je ženatý s hercem Bradem Pittem, s nímž má několik dětí. Natočil několik velmi slavných rolí, které vždy dělá silná žena žijící dobrodružství, kde se ukazuje jeho sílu a schopnosti. Považována za nejkrásnější žena na světě, propůjčuje její obraz, jak propagovat různé značky.. Stáhněte si spořič obrazovky Angelina Jolie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 102 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Angelina Jolie z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 11648 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 102 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1258 hlasů
Top číslo 207
STAŽENÍ
Staženo 10750 krát

Shakira je kolumbijský zpěvák, skladatel a producent na pop-rockové hudby ve španělsky a anglicky. Fotografie Shakira na pláži v různých plaveckých kostýmů. Sbírka obrazů na Shakira v bikini na obrazovce počítače. Ona je jedna z nejpopulárnějších žen na světě, protože ona je hlavní mezinárodní umělec. Její hudba je slyšet a zpíval všude. Můžete si vychutnat tento spořič obrazovky a kolumbijská zpěvačka pózuje na pláži.

7
7 z 10 - 147 hlasů
Top číslo 698
STAŽENÍ
Staženo 2825 krát

Spořič obrazovky s fotografiemi Avril Lavigne, kanadský zpěvák který se proslavil po celém světě. Když mu bylo 17 let, jeho první album bylo propuštěno ve Spojených státech, 4. června 2002 v prvním disku jsou takové slavné písně jako: Complicated, Sk8er Boi a jI'm With You Losing Grip. Jejich první album se prodalo více než 16 milionů desek po celém světě, která se stala velká hvězda. Obrázky z pop-punková zpěvačka, která vláčná k hladší, mladistvější image.