Angelina Jolie

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Angelina Jolie

Spořiče obrazovky Angelina Jolie

Animovaný spořič obrazovky Angelina Jolie

Spořič Obrazovky Angelina Jolie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nainstalujte tento spořič obrazovky fotografií z krásné a slavné americké filmové a televizní herečka, Angelina Jolie. Close-up americké tlumočníka, držitelka Oscara za nejlepší ženský herecký výkon a tři Zlatý glóbus Angelina Jolie obrázky!Zasedání nejlepších snímků pořízených profesionálními fotografy z herečka Angelina Jolie. Známý pro své silné ženské role v akčních filmech a dobrodružství.

Angelina Jolie v kolekci animovaných obrázků na ochranu vašeho monitoru. Mají sbírku fotografií Angelina Jolie, herečka, která se stala velmi důležitou roli jako Lara Croft v akční film ságy Tomb Raider. Ve svém soukromém životě je ženatý s hercem Bradem Pittem, s nímž má několik dětí. Natočil několik velmi slavných rolí, které vždy dělá silná žena žijící dobrodružství, kde se ukazuje jeho sílu a schopnosti. Považována za nejkrásnější žena na světě, propůjčuje její obraz, jak propagovat různé značky.. Stáhněte si spořič obrazovky Angelina Jolie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 117 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Angelina Jolie z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 11648 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 117 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 165 hlasů
Top číslo 639
STAŽENÍ
Staženo 3295 krát

Fotogalerie krásné americká herečka Angelina Jolie, který získal Oscara za nejlepší ženský herecký výkon a je známý po celém světě. Dnes, Angelina Jolie je jednou z nejznámějších známé po celém světě, a byl popisován jako nejkrásnější žena na světě na seznamu časopisu People. Angelina Jolie se natáčel celý život, ovlivnil jeho otec, který je také známý herec. Vidíme sbírku fotografií z několika sezeních s profesionálními fotografy.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 976
STAŽENÍ
Staženo 1898 krát

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět různé fotografie slavné americké herečky, Katherine Heigl, herečka, která nyní žije na nejlepší moment své kariéry. Pracovala také jako filmový producent v některých filmech. Tato herečka je známá pro její romantických komedií, jako je 27 šatů (s Jamesem Marsden), Chceš mě, chci tě (s Gerard Butler), Šťastný Nový rok nebo Zbouchnutá (s Seth Rogen). Katie je blond herečka s hnědýma očima, funkcemi, které podporují v její roli jako model.