Christina Milian

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Christina Milian

Spořiče obrazovky Christina Milian

Animovaný spořič obrazovky Christina Milian

Spořič Obrazovky Christina Milian
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Christina Milian je americká herečka a zpěvačka nominovaná na cenu Grammy jako sólový R & B, je také skladatel, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. V jeho roli jako herečka hrála ve filmu 2003 "Love Do not Cost A Thing" s Nick Cannon. Sklad obrázky Christina Milian si můžete stáhnout a dát chránit svůj volný monitoru. Jeho skutečné jméno je Christine Marie Flores a jeho rodina je kubánský, tak to má hodně co do činění s latinskou kulturou.

Christina Milian ve svém profesním životě je zpěvák, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. Jako zpěvák se podařilo mít čtyři skladby v Top 5 (a 1 jeden s jiným umělcem v Top 10), ve Velké Británii a ve zbytku Evropy a Severní Ameriky. Je to velmi populární a miloval ve světě hudebního umělce. On také se účastnil různých aktivit spojených s humanitární práci. On představil televizní show a objevila jako herečka v některých televizních seriálů a filmů.. Stáhněte si spořič obrazovky Christina Milian kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 103 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Christina Milian z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1386 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 103 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 122 hlasů
Top číslo 653
STAŽENÍ
Staženo 3000 krát

Angelina Jolie je americká herečka, která provádí mnoho rolí v akčních filmech, ale stal se více slavný jako Lara Croft v Tomb Raider. Získala svůj světový věhlas díky virtuální superhrdiny charakteru Lara Croft ve filmu Lara Croft: Tomb Raider, film založený na populární herní série Tomb Raider. Obrázky v černé a bílé nebo barvy Angelina Jolie. On také hrál v druhé části Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života.

7
7 z 10 - 142 hlasů
Top číslo 723
STAŽENÍ
Staženo 2324 krát

Spořič obrazovky z Avril Lavigne, kanadský zpěvák, který v 17 letech stále zaznamenal obrovský hit číslo jedna v Austrálii, Spojených státech a Velké Británii. V roce 2002 její první album, Let Go, byl propuštěn ve Spojených státech, s nimiž se ho prodalo přes 16 milionů výtisků a byl začínají svou kariéru po celém světě. obrázky z pop-punku nebo rockovým umělcem na obrazovce vašeho počítače. Pro fanoušky Avril Lavigne nabídnout tuto sbírku obrazů zpěváka.