Christina Milian

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Christina Milian

Spořiče obrazovky Christina Milian

Animovaný spořič obrazovky Christina Milian

Spořič Obrazovky Christina Milian
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Christina Milian je americká herečka a zpěvačka nominovaná na cenu Grammy jako sólový R & B, je také skladatel, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. V jeho roli jako herečka hrála ve filmu 2003 "Love Do not Cost A Thing" s Nick Cannon. Sklad obrázky Christina Milian si můžete stáhnout a dát chránit svůj volný monitoru. Jeho skutečné jméno je Christine Marie Flores a jeho rodina je kubánský, tak to má hodně co do činění s latinskou kulturou.

Christina Milian ve svém profesním životě je zpěvák, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. Jako zpěvák se podařilo mít čtyři skladby v Top 5 (a 1 jeden s jiným umělcem v Top 10), ve Velké Británii a ve zbytku Evropy a Severní Ameriky. Je to velmi populární a miloval ve světě hudebního umělce. On také se účastnil různých aktivit spojených s humanitární práci. On představil televizní show a objevila jako herečka v některých televizních seriálů a filmů.. Stáhněte si spořič obrazovky Christina Milian kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 134 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Christina Milian z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1386 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 134 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 66 hlasů
Top číslo 675
STAŽENÍ
Staženo 2889 krát

Animace s obrazy slavného Carmen Electra, která je herečka, modelka, zpěvačka a bavič. Kromě své hudební straně, Carmen byla modelka a Playboy Playmate. Pózovala pro slavný časopis V březnu 1996, který způsobil Lisa Verger, viceprezident MTV vybrat v roce 1996 na slavné "vybral" programu. S tímto televizorem, Electra dosaženo veřejnou slávu pro jeho významných fyzikálních vlastností.

6
6 z 10 - 151 hlasů
Top číslo 636
STAŽENÍ
Staženo 2912 krát

Fotogalerie z nádherné herečka Angelina Jolie, která je známá pro své role v akčních filmech a jeho humanitární práci. Angelina Jolie byla popsána jako nejkrásnější žena na světě na seznamu časopisu People a byl zvolen největší sex symbol všech dob v britském Channel 4 televize. Obrazovky z slavná herečka Angelina Jolie v různých kostýmech a pózách, aby na obrazovce vašeho počítače.