Christina Milian

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Christina Milian

Spořiče obrazovky Christina Milian

Animovaný spořič obrazovky Christina Milian

Spořič Obrazovky Christina Milian
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Christina Milian je americká herečka a zpěvačka nominovaná na cenu Grammy jako sólový R & B, je také skladatel, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. V jeho roli jako herečka hrála ve filmu 2003 "Love Do not Cost A Thing" s Nick Cannon. Sklad obrázky Christina Milian si můžete stáhnout a dát chránit svůj volný monitoru. Jeho skutečné jméno je Christine Marie Flores a jeho rodina je kubánský, tak to má hodně co do činění s latinskou kulturou.

Christina Milian ve svém profesním životě je zpěvák, tanečník, televizní moderátor a spisovatel. Jako zpěvák se podařilo mít čtyři skladby v Top 5 (a 1 jeden s jiným umělcem v Top 10), ve Velké Británii a ve zbytku Evropy a Severní Ameriky. Je to velmi populární a miloval ve světě hudebního umělce. On také se účastnil různých aktivit spojených s humanitární práci. On představil televizní show a objevila jako herečka v některých televizních seriálů a filmů.. Stáhněte si spořič obrazovky Christina Milian kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 157 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-10-25 13:04:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Christina Milian z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1386 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 157 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 571 hlasů
Top číslo 309
STAŽENÍ
Staženo 7786 krát

Emma Watson je anglická herečka, nejlépe známý pro její roli jako Hermiona Grangerová, jeden ze tří hlavních postav Harry Potter filmové série. Série filmů na základě populárních knih britského autora JK Rowling. Obrázky Emma Watson pro nejlepší animovaný tuto mladou herečku, která je osobou s pověstí jako problém.

7
7 z 10 - 147 hlasů
Top číslo 698
STAŽENÍ
Staženo 3106 krát

Spořič obrazovky s fotografiemi Avril Lavigne, kanadský zpěvák který se proslavil po celém světě. Když mu bylo 17 let, jeho první album bylo propuštěno ve Spojených státech, 4. června 2002 v prvním disku jsou takové slavné písně jako: Complicated, Sk8er Boi a jI'm With You Losing Grip. Jejich první album se prodalo více než 16 milionů desek po celém světě, která se stala velká hvězda. Obrázky z pop-punková zpěvačka, která vláčná k hladší, mladistvější image.