Katherine Heigl

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Katherine Heigl

Spořiče obrazovky Katherine Heigl

Animovaný spořič obrazovky Katherine Heigl

Spořič Obrazovky Katherine Heigl
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky, můžete vidět různé fotografie slavné americké herečky, Katherine Heigl, herečka, která nyní žije na nejlepší moment své kariéry. Pracovala také jako filmový producent v některých filmech. Tato herečka je známá pro její romantických komedií, jako je 27 šatů (s Jamesem Marsden), Chceš mě, chci tě (s Gerard Butler), Šťastný Nový rok nebo Zbouchnutá (s Seth Rogen). Katie je blond herečka s hnědýma očima, funkcemi, které podporují v její roli jako model.

Katherine Marie Heigl se narodila ve Washingtonu DC 24. listopadu v roce 1978. Ona začala její kariéru jako model a začal být rozpoznán jako série Roswellu nebo Chirurgové. Ona je velmi populární herečka v Hollywoodu, který se podílel na mnoha filmech po boku herců jako James Marsden, Seth Rogen a Gerard Butler. V současné době je vdaná za americký zpěvák a skladatel Josh Kelley od roku 2007.. Stáhněte si spořič obrazovky Katherine Heigl kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 115 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-10-15 12:10:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Katherine Heigl z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 115 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 66 hlasů
Top číslo 675
STAŽENÍ
Staženo 2777 krát

Animace s obrazy slavného Carmen Electra, která je herečka, modelka, zpěvačka a bavič. Kromě své hudební straně, Carmen byla modelka a Playboy Playmate. Pózovala pro slavný časopis V březnu 1996, který způsobil Lisa Verger, viceprezident MTV vybrat v roce 1996 na slavné "vybral" programu. S tímto televizorem, Electra dosaženo veřejnou slávu pro jeho významných fyzikálních vlastností.

8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1671
STAŽENÍ
Staženo 1000 krát

Krásná zpěvačka Taylor Swift je hvězdou tento spořič obrazovky o hudbě. Taylor je americký zpěvák, skladatel, který pracoval také jako herečka, a ona je nejlepší hudební umělci. Je toto video můžete vidět fragmenty videa k písni prázdného prostoru. Kromě zpěvu a skládání písní, Swift také hrát na kytaru, klavír, banjo a dokonce i ukulele, což je opravdu kompletní umělec, BES IDE je velmi atraktivní.