Taylor Swift

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Taylor Swift

Spořiče obrazovky Taylor Swift

Animovaný spořič obrazovky Taylor Swift

Spořič Obrazovky Taylor Swift
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Krásná zpěvačka Taylor Swift je hvězdou tento spořič obrazovky o hudbě. Taylor je americký zpěvák, skladatel, který pracoval také jako herečka, a ona je nejlepší hudební umělci. Je toto video můžete vidět fragmenty videa k písni prázdného prostoru. Kromě zpěvu a skládání písní, Swift také hrát na kytaru, klavír, banjo a dokonce i ukulele, což je opravdu kompletní umělec, BES IDE je velmi atraktivní.

Skutečné jméno této zpěvačky je Taylor Alison Swift a ona se narodila 13. prosince 1989 v Readingu, v americkém státě Pensylvánie. Její písně jsou často autobiografické, a mluvit o svých pocitech a osobní zkušenosti. Tím, že písně jsou plné citu a veřejné lásky. Taylor Swift se také podílel jako herečka v různých televizních a filmových projektů, jako je například série CSI, film Valentýna nebo animované Lorax, kde pracoval jako hlasový herečka. Tento mladý mnohostranné přizpůsobí každému prostředí a ukazuje velký talent. Kromě toho, Taylor je jedním z nejvíce sexy žen v současné době.. Stáhněte si spořič obrazovky Taylor Swift kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 100 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-23 09:02:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Taylor Swift z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 100 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1334
STAŽENÍ
Staženo 1273 krát

Kdo by neznal dnes Rihanna? Tento mladý umělec ze Saint Michael (Barbados) je dnes jednou z nejznámějších popových ikon. Tento spořič obrazovky obsahuje fragment videoklipu jejích písňových diamanty, titulu své nedávné světové turné, diamanty World Tour. V tomto videu se objeví zpívat jako krásný černý kůň cválá na velké pláni. Pokud si chcete užít tuto zpěvačku když necháte počítač nečinný, nainstalovat tento spořič obrazovky na vašem PC.

7
7 z 10 - 571 hlasů
Top číslo 309
STAŽENÍ
Staženo 7344 krát

Emma Watson je anglická herečka, nejlépe známý pro její roli jako Hermiona Grangerová, jeden ze tří hlavních postav Harry Potter filmové série. Série filmů na základě populárních knih britského autora JK Rowling. Obrázky Emma Watson pro nejlepší animovaný tuto mladou herečku, která je osobou s pověstí jako problém.