Taylor Swift

Spořiče obrazovky osobnost Ženy : Taylor Swift

Spořiče obrazovky Taylor Swift

Animovaný spořič obrazovky Taylor Swift

Spořič Obrazovky Taylor Swift
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Krásná zpěvačka Taylor Swift je hvězdou tento spořič obrazovky o hudbě. Taylor je americký zpěvák, skladatel, který pracoval také jako herečka, a ona je nejlepší hudební umělci. Je toto video můžete vidět fragmenty videa k písni prázdného prostoru. Kromě zpěvu a skládání písní, Swift také hrát na kytaru, klavír, banjo a dokonce i ukulele, což je opravdu kompletní umělec, BES IDE je velmi atraktivní.

Skutečné jméno této zpěvačky je Taylor Alison Swift a ona se narodila 13. prosince 1989 v Readingu, v americkém státě Pensylvánie. Její písně jsou často autobiografické, a mluvit o svých pocitech a osobní zkušenosti. Tím, že písně jsou plné citu a veřejné lásky. Taylor Swift se také podílel jako herečka v různých televizních a filmových projektů, jako je například série CSI, film Valentýna nebo animované Lorax, kde pracoval jako hlasový herečka. Tento mladý mnohostranné přizpůsobí každému prostředí a ukazuje velký talent. Kromě toho, Taylor je jedním z nejvíce sexy žen v současné době.. Stáhněte si spořič obrazovky Taylor Swift kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Osobnost Ženy, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Osobnost Ženy Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 151 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-23 09:02:33, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Osobnost Ženy. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Taylor Swift z Osobnost Ženy ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 151 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 118 hlasů
Top číslo 701
STAŽENÍ
Staženo 3160 krát

Sbírka obrazů Christina Milian, je americký R & B zpěvák, skladatel, producent a herečka. Je to americká herečka a zpěvačka nominovaná na cenu Grammy jako sólista R & B také je autorem jeho vlastních písní, tanečnice, televizní moderátor a spisovatel. Slavný žena mnoha talentů. Váš monitor animované s obrázky celebrity Christina Milian. Jako zpěvák učinil tři studiová alba a kompilace.

8
8 z 10 - 202 hlasů
Top číslo 727
STAŽENÍ
Staženo 3197 krát

Beyoncé Knowles je americká popová a R & B zpěvák, skladatel, hudební producent a herečka. Získala slávu, když byla členkou kapely Destiny dítěte. Vítěz deseti Grammy Awards, 7 jako sólista a 3 s Destiny dítěte; to dělali jí jeden z nejúspěšnějších představitelů tohoto žánru R & B. Obrázky slavné zpěvačky Beyoncé. Kromě toho, že jeden z nejpopulárnějších zpěvaček na světě, ona stojí její fyzické přitažlivosti. Ona je považován za jeden z nejkrásnějších a sexy žen na světě. V těchto obrazů můžeme vidět zpěváka pózuje jako modelka v různých polohách.