Android

Spořiče obrazovky podnikání : Android

Spořiče obrazovky Android

Animovaný spořič obrazovky Android

Spořič Obrazovky Android
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Určitě rozpoznat tento zelený robot s kulovým hlavou, jak je to maskot a logo Android, populární operační systém založený na Linuxu, který byl navržen speciálně pro mobilní zařízení, a to jak chytré telefony a tablety. Zde si můžete prohlédnout v tomto spořič obrazovky, legrační robota s hlavou a rameny oscilující hladce, zatímco Android dopisy, jež se typografie písma Droid, vznášet ve vzduchu. Tento operační systém byl koupil Google v roce 2005, a to je nejsilnější konkurent s výhledem na operační systém, který Apple má ve svém iPhone a iPad zařízení, iOS a pokaždé, vzdálenost mezi oběma společnostmi je menší. Jste spíše ve prospěch Androidu? Pak si stáhněte svůj spořič obrazovky zcela zdarma!

V tento spořič obrazovky Android uvidíte slavný zelený robot, logo a pet společnosti v jeho barvě, vedle písmen značky.Developerská společnost na operačním systému Android Inc, se začala rozvíjet svůj operační systém kolizí na Linuxu konkurovat obřím Apple Inc, a počítal s hospodářským podporou Google, který později koupil společnost OSN v roce 2005. Existuje velké komunity vývojářů, které jsou neustále vytváří nové aplikace, nebo aplikace, a většina firem, které prodávají své produkty v Apple Store vytvořili jejich verze, aby jejich distribuci i na jejich operačním systému Google Play, starý Android Market, kde se Android aplikace jsou distribuovány. Od té doby jejich uvedení na trh, tam byly četné upgrady, které spatřily světlo, které chronologicky nést jméno Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread (GB), voštinové (HC), Ice Cream Sandwich (ICS) a Jelly Belly (JB), který je až do dnešního dne nejnovější jeden. Jeden z nejvíce nainstalovaných aplikací na všech zařízeních je Play Store, který umožňuje procházet programu obchodě pro Android, a stahovat různé aplikace, které jsou publikovány v mnoha vývojářů, a Google odměňuje 70% ze zisku z aplikací pro jejich autoři nebo vývojáři.. Stáhněte si spořič obrazovky Android kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 35 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-06-18 11:06:58, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Android z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 35 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1448
STAŽENÍ
Staženo 1210 krát

Kdo neví, iPhone 5? Tento telefon od Apple s iOS 6.1.4 je nejprodávanější nejnovější generace telefon na světě. Pokud jste fanouškem smartphonu, můžete nyní nainstalovat iPhone obrazovky na vašem PC.IPhone 5 má větší displej než jeho předchůdce, iPhone 4S. Nicméně, nový iPhone je o 20% lehčí. Jak můžete vidět na naší spořič obrazovky je nejtenčí iPhone vytvořil Apple. Užijte si své definované formy a nové funkce ve svém volném spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1146
STAŽENÍ
Staženo 1472 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky zaznamenal vlákna DNA, který simuluje klinickou analýzu obrazovku. Tato věda a technologie spořič obrazovky je ideální pro obchodní počítače zapojených do jakékoliv oblasti výzkumu, zdraví nebo laboratoří, neboť dává důležitý aspekt. Také, pokud máte rádi vědu si můžete dát na vašem počítači a patrně plní složité experimenty. Můžete také sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.