Dolarové bankovky

Spořiče obrazovky podnikání : dolarové bankovky

Spořiče obrazovky dolarové bankovky

Animovaný spořič obrazovky dolarové bankovky

Spořič Obrazovky Dolarové bankovky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Peníze letí v této spořič obrazovky, kde můžete vidět v celé řadě dolarů bankovek. Tvář George Washingtona, který byl prvním prezidentem Spojených států amerických se objeví v jedné dolarové bankovky. Můžete vidět fólie letecké pozadí, zatímco ruka je počítání peněz za balík peněz je. Každý má rád peníze, tak všichni lidé budou rádi tuto animaci do svých počítačových obrazovek.

Měnou americký dolar je měna, která není využívána pouze ve Spojených státech, ale také jako měna v mnoha zemích po celém světě.Kód, který je známo, že tuto měnu je USD (Americký dolar). Znak dolaru ($) je symbol, který také přišel reprezentovat peníze obecně po celém světě, jako zcela rozpoznatelné ikony. V jiných zemích, jako je Ekvádor, Panama a El Salvador slovo dolar je také používán se odkazovat na svou měnu, ale původ je určen tak, aby se nepletli s americkým dolarem.. Stáhněte si spořič obrazovky Dolarové bankovky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 22 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-22 11:10:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dolarové bankovky z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 22 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1323
STAŽENÍ
Staženo 1263 krát

Zdarma Obrazovky s mnoha obchodními lidí oblečených v oblecích a na sobě aktovkou, pěšky přes centrum města, v obchodní čtvrti. Skupina podnikatelů, makléři (přezdívaný Sharks) a další podnikatelé chodit Wall Street. Můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích, takže vaši přátelé a kolegové vidět.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1010
STAŽENÍ
Staženo 1538 krát

Dejte svému kancelářský počítač a legrační nádech s tímto spořič obrazovky o zábavu úřadu, ve kterém zaměstnanci vypadají skákání ve svých kabinách, kde pracují. Pokud pracujete v podobném kanceláři, pak vy a vaši přátelé a kolegové budou jistě vás toto hice spořič obrazovky jako legrační, protože záleží na tom, aby se pohodlně v kanceláři.