Iphone 5

Spořiče obrazovky podnikání : iphone 5

Spořiče obrazovky iphone 5

Animovaný spořič obrazovky iphone 5

Spořič Obrazovky iPhone 5
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo neví, iPhone 5? Tento telefon od Apple s iOS 6.1.4 je nejprodávanější nejnovější generace telefon na světě. Pokud jste fanouškem smartphonu, můžete nyní nainstalovat iPhone obrazovky na vašem PC.IPhone 5 má větší displej než jeho předchůdce, iPhone 4S. Nicméně, nový iPhone je o 20% lehčí. Jak můžete vidět na naší spořič obrazovky je nejtenčí iPhone vytvořil Apple. Užijte si své definované formy a nové funkce ve svém volném spořič obrazovky.

IPhone 5 byl zahájen 12. září 2012. To má sítnice displej s dotykovou technologií. Pokud si chcete užít nejlepší videa ve vysokém rozlišení, můžete vidět pohodlně na iPhone 5. Věděli jste, že pohled kamery povrch je vyroben z safír? Pouze diamant je hardner než safíru. To znamená, že čočka je méně náchylný k poškrábání nebo poškrábáním. Na zadní straně iPhone 5 je vyroben z eloxovaného hliníku, stejný materiál používá v MacBooky Apple. Fotoaparát je postaven tento smartphone přináší 8MP (megapixely) s přesným LED bleskem. S Apple A6 dvoujádrový procesor 1,3 GHz, iPhone 5 je nová generace mobilní telefon schopen vykonávat většinu funkcí jako počítače. To je jeden z důvodů, proč se prodalo více než 5 milionů kusů ve svých prvních dnech v prodeji.IPhone řada telefonů se staly symbolem, řada high-end smartphone, který zlepší s každou novou verzí. S zlepšeními, telefon Apple je vždy v popředí technologie, výpočetní techniky a komunikace. Nyní si můžete vychutnat technologie spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky iPhone 5 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 3 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-23 09:07:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky iPhone 5 z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
3

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1279
STAŽENÍ
Staženo 1722 krát

V tento spořič obrazovky vidíme sekretářku, která má na starosti správu telefonních hovorů, které přicházejí do hlavního nádraží, a organizovat plán společnosti a jejích nejvýznamnějších dokumentů. Ve všech společností a podniků, role sekretářky je nutné organizovat práci a úkoly, které musí být splněny, aby bylo vše v pořádku.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1407
STAŽENÍ
Staženo 1497 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky zobrazuje programová podnikatelka. Kdo řekl, že podnikání a finance byli muži, co? Tento podnikatel žena má odvážné a odhodlané chůzi, ukazuje velkou důvěru. Tato bezplatná spořič obrazovky je určen pro všechny ženy, které denně se snaží postupovat profesionálně, jen budování rovné svět pro všechny. Pokud budete souhlasit, sdílet na sociálních sítích.