Iphone 5

Spořiče obrazovky podnikání : iphone 5

Spořiče obrazovky iphone 5

Animovaný spořič obrazovky iphone 5

Spořič Obrazovky iPhone 5
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo neví, iPhone 5? Tento telefon od Apple s iOS 6.1.4 je nejprodávanější nejnovější generace telefon na světě. Pokud jste fanouškem smartphonu, můžete nyní nainstalovat iPhone obrazovky na vašem PC.IPhone 5 má větší displej než jeho předchůdce, iPhone 4S. Nicméně, nový iPhone je o 20% lehčí. Jak můžete vidět na naší spořič obrazovky je nejtenčí iPhone vytvořil Apple. Užijte si své definované formy a nové funkce ve svém volném spořič obrazovky.

IPhone 5 byl zahájen 12. září 2012. To má sítnice displej s dotykovou technologií. Pokud si chcete užít nejlepší videa ve vysokém rozlišení, můžete vidět pohodlně na iPhone 5. Věděli jste, že pohled kamery povrch je vyroben z safír? Pouze diamant je hardner než safíru. To znamená, že čočka je méně náchylný k poškrábání nebo poškrábáním. Na zadní straně iPhone 5 je vyroben z eloxovaného hliníku, stejný materiál používá v MacBooky Apple. Fotoaparát je postaven tento smartphone přináší 8MP (megapixely) s přesným LED bleskem. S Apple A6 dvoujádrový procesor 1,3 GHz, iPhone 5 je nová generace mobilní telefon schopen vykonávat většinu funkcí jako počítače. To je jeden z důvodů, proč se prodalo více než 5 milionů kusů ve svých prvních dnech v prodeji.IPhone řada telefonů se staly symbolem, řada high-end smartphone, který zlepší s každou novou verzí. S zlepšeními, telefon Apple je vždy v popředí technologie, výpočetní techniky a komunikace. Nyní si můžete vychutnat technologie spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky iPhone 5 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-23 09:07:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky iPhone 5 z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1272
STAŽENÍ
Staženo 1720 krát

Všechny fotografie milenci jsou registrovány na Instagram, bezplatná aplikace, která se stala důležitou sociální síť, kde uživatelé sdílejí své fotky po použití různých digitálních fotografických filtrů a efektů, které dávají jedinečný styl pro každý snímek. S tímto Instagram spořič obrazovky můžete chránit obrazovku počítače, zatímco vy dát mu bederní, retro nebo vintage styl do vašeho počítače s libosti a koníčky, jak tuto aplikaci iPhone a smartphony. Díky sociálním sítím, mohou všichni uživatelé vkládat obrázky s touto aplikací lze sdílet na Facebook, Twitter, Tumblr nebo Flickr, aby ho všichni viděli vaše úžasné obrázky. Užijte si skutečnou zdarma spořič obrazovky.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1367
STAŽENÍ
Staženo 1326 krát

Líbí se vám pracovat v kterémkoli oboru medicíny? S tímto spořič obrazovky uvidíte animaci některých věcí, které lékař používá ve své dne na den, jako stetoskop k poslechu pacientům, složku s klinickou anamnézou pacienta nebo lékaře akreditaci pro zavěšení z bílého kabátu, který lékaři často nosí. Pokud se vám líbí svět vědy a medicíny, je to spořič obrazovky.