Obchodní grafika pohybu

Spořiče obrazovky podnikání : obchodní grafika pohybu

Spořiče obrazovky obchodní grafika pohybu

Animovaný spořič obrazovky obchodní grafika pohybu

Spořič Obrazovky obchodní grafika pohybu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Motion grafika jsou korporační video s motion grafických prvků. Firmy používají k propagaci své činnosti v dynamickém a atraktivním způsobem. Tato animace představuje některé aspekty společnosti nebo podnikání, jako je například jeho statistiky mo výhody ve formě práce nebo obchodního modelu, který je založen, je v tomto případě vymyslet řešení problémů a potřeby, které vznikají. Účinný způsob, jak prezentovat svou firmu.

Tato videa mohou být audiovizuální formátu, protože obrázky mohou být začleněny s hudbou a zvuky, dokonce i fráze, které budou vysvětlovat různé koncepty. Je to technika široce používané firemní kampaně pro uvedení nového výrobku nebo poskytnout zcela novou společnost nebo veřejnosti. To je docela obecný grafika pohybu a mohou představovat firmu, takže tento spořič obrazovky je dobrá volba pro instalaci do počítačů a zařízení, které jsou v kanceláři nebo na pracovišti.. Stáhněte si spořič obrazovky obchodní grafika pohybu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-17 12:07:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky obchodní grafika pohybu z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1584
STAŽENÍ
Staženo 1608 krát

Peníze letí v této spořič obrazovky, kde můžete vidět v celé řadě dolarů bankovek. Tvář George Washingtona, který byl prvním prezidentem Spojených států amerických se objeví v jedné dolarové bankovky. Můžete vidět fólie letecké pozadí, zatímco ruka je počítání peněz za balík peněz je. Každý má rád peníze, tak všichni lidé budou rádi tuto animaci do svých počítačových obrazovek.

6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1279
STAŽENÍ
Staženo 1674 krát

V tento spořič obrazovky vidíme sekretářku, která má na starosti správu telefonních hovorů, které přicházejí do hlavního nádraží, a organizovat plán společnosti a jejích nejvýznamnějších dokumentů. Ve všech společností a podniků, role sekretářky je nutné organizovat práci a úkoly, které musí být splněny, aby bylo vše v pořádku.