Obchodní grafika pohybu

Spořiče obrazovky podnikání : obchodní grafika pohybu

Spořiče obrazovky obchodní grafika pohybu

Animovaný spořič obrazovky obchodní grafika pohybu

Spořič Obrazovky obchodní grafika pohybu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Motion grafika jsou korporační video s motion grafických prvků. Firmy používají k propagaci své činnosti v dynamickém a atraktivním způsobem. Tato animace představuje některé aspekty společnosti nebo podnikání, jako je například jeho statistiky mo výhody ve formě práce nebo obchodního modelu, který je založen, je v tomto případě vymyslet řešení problémů a potřeby, které vznikají. Účinný způsob, jak prezentovat svou firmu.

Tato videa mohou být audiovizuální formátu, protože obrázky mohou být začleněny s hudbou a zvuky, dokonce i fráze, které budou vysvětlovat různé koncepty. Je to technika široce používané firemní kampaně pro uvedení nového výrobku nebo poskytnout zcela novou společnost nebo veřejnosti. To je docela obecný grafika pohybu a mohou představovat firmu, takže tento spořič obrazovky je dobrá volba pro instalaci do počítačů a zařízení, které jsou v kanceláři nebo na pracovišti.. Stáhněte si spořič obrazovky obchodní grafika pohybu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 3 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-07-17 12:07:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky obchodní grafika pohybu z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
3

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 890
STAŽENÍ
Staženo 2376 krát

Peníze, které je to, co hýbe světem kolem, je mezinárodně symbolizován znakem dolaru ($), což můžeme vidět plovoucí vzduchem v tomto zdarma spořič obrazovky. Spousta zelených barevných znaky dolaru, barva bankovek, vynoří se ze tmy vyplnit obrazovku počítače se symbolem peněz. Pokud vaše práce je spojena s financemi nebo hospodářství, pak si můžete nastavit tento obchodní spořič obrazovky ve vaší kanceláři.

8
8 z 10 - 40 hlasů
Top číslo 1286
STAŽENÍ
Staženo 1979 krát

Peníze letí! V tento spořič obrazovky, euro bankovky létání ve vzduchu s mapou Evropy jako pozadí. Můžeme vidět z malé poznámky šedých 5 eur na 500 eur fialové vyúčtování. Po peněz, uvidíte zemí eurozóny. Nepleťte si evropské země s Evropskou unií zemí, protože ne všechny země tohoto kontinentu jsou součástí EU. Díky měny euro, v hodně z Evropy používá stejnou měnu, která se snaží sjednotit hospodářství Unie.