Operace

Spořiče obrazovky podnikání : operace

Spořiče obrazovky operace

Animovaný spořič obrazovky operace

Spořič Obrazovky operace
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Lékař a zdravotní sestra v této spořič obrazovky na konci operace uvnitř operačního sálu, s pacientem ještě spí kvůli anestezii, z níž se brzy probouzí. Lékař je uzavření rány stehy, a operace byla úspěšná. Tento spořič obrazovky je věnován zdravotníků a lékařů, že zachránit miliony životů po celém světě každý den.

Spořič obrazovky operaci v nemocnici, s lékařem a zdravotní sestrou dokončuje léčbu pacienta, který byl právě provozován na pohotovost kliniky. Lékař má na starosti řízení provozu na operačním sále, a je podporován jinými lékaři a zdravotní sestry, které jsou tam na pomoc.. Stáhněte si spořič obrazovky operace kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 7 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-04-17 13:04:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky operace z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 7 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1404
STAŽENÍ
Staženo 1455 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžeme vidět architektonický ponk s plánováním a nástrojů, aby tak učinily. Tam je úhloměr, který nepřestává práci a pravítko na starosti přijímání různých opatření. Architekti mají na starosti koncipování myšlenek, které povedou v nových budov a staveb. Pokud víte, že architekt, sdílet tento spořič obrazovky se s ním prostřednictvím sociálních sítí, jak on bude jistě líbit.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1619
STAŽENÍ
Staženo 1001 krát

Tato žena tvrdě pracuje ve své kanceláři a nemá ani jednu minutu odpočinku. Ona je oblečená v inteligentní obleku s červenou bundu a bílé sukni. Podnikání žen jsou vždy velmi přehledné a dobře oblečený, protože jeho obraz cítí sebevědomější. Tento spořič obrazovky je určen nejen pro podnikání žen, ale všechny ženy, pracovníci, kteří jsou odhodláni v každé z věcí, které dělají ve svém životě.