Podnikatel

Spořiče obrazovky podnikání : podnikatel

Spořiče obrazovky podnikatel

Animovaný spořič obrazovky podnikatel

Spořič Obrazovky Podnikatel
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zdarma spořič obrazovky z kancelářských podnikatel drží obří tužku. Tento úředník, který může být také učenec, přesune obří tužku se spoustou energie, takže si dávat pozor na něj, když je počítač nečinný zůstane na chvíli. Tento spořič obrazovky je ideální pro instalaci v kanceláři a smát se na něj se svými kolegy. Udělej to na vlastní volný čas, samozřejmě!

Kancelář spořič obrazovky s podnikatel drží obří tužku. Perfektní spořič obrazovky pro kanceláře.. Stáhněte si spořič obrazovky Podnikatel kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 9 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-11-29 16:11:59, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Podnikatel z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 9 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 890
STAŽENÍ
Staženo 2206 krát

Peníze, které je to, co hýbe světem kolem, je mezinárodně symbolizován znakem dolaru ($), což můžeme vidět plovoucí vzduchem v tomto zdarma spořič obrazovky. Spousta zelených barevných znaky dolaru, barva bankovek, vynoří se ze tmy vyplnit obrazovku počítače se symbolem peněz. Pokud vaše práce je spojena s financemi nebo hospodářství, pak si můžete nastavit tento obchodní spořič obrazovky ve vaší kanceláři.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1437
STAŽENÍ
Staženo 1210 krát

Lékař a zdravotní sestra v této spořič obrazovky na konci operace uvnitř operačního sálu, s pacientem ještě spí kvůli anestezii, z níž se brzy probouzí. Lékař je uzavření rány stehy, a operace byla úspěšná. Tento spořič obrazovky je věnován zdravotníků a lékařů, že zachránit miliony životů po celém světě každý den.