Wikipedie

Spořiče obrazovky podnikání : Wikipedie

Spořiče obrazovky Wikipedie

Animovaný spořič obrazovky Wikipedie

Spořič Obrazovky Wikipedie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo nebyl nikdy konzultován slavný Wikipedii? Největší otevřené encyklopedie všech dob má svůj zcela zdarma spořič obrazovky, pro všechny ty, kteří vědí, jak ocenit tvrdou práci všech lidí, které přispívají nebo přispěli k této mocným nástrojem poznání, který je založen na sdílení informací bez jakéhokoliv zisku . V současné době existuje 285 různých vydání Wikipedie, a 17 z nich má více než 300 tisíc článků. Věděli jste, že jeho jméno, Wikipedie, pochází z havajského výrazu "WikiWiki", což znamená "rychle" a slovo "encyklopedii"? Návštěva jeho článku budete moci objevit mnoho zajímavého, ale i mnoho užitečných informací.

S neuvěřitelným úspěchem po celém světě, Wikipedie je jedním z 10 nejpopulárnějších internetových stránek po celém světě, a jeho popularita roste každým dnem. Tento velký projekt svobodného a kolaborativní encyklopedie provozuje nadace Wikimedia Nadace, což je nezisková organizace, a snaží se sjednotit všechny znalosti na jednom místě. Ačkoli to přijal hodně kritiky pro jeho spolehlivost generování hodně diskuse o tom, pravdou je, že oni dělají těžkou práci zmírňující a dohled, filtrování relevantní informace a odstranění chybně nebo nesprávné informace. Velké rysy encyklopedie Wikipedie je její povaha jako jednotný zdroj informací, jejich wiki technologie, která lze upravovat každý, kdo splňuje určité požadavky, a že jejich obsah je otevřený, tj. v rámci nerestriktivnímu licence jeho přerozdělení, úpravy a duplikace. Jeho charakter polyglot také dělá Wikipedie schopni dosáhnout nikoho ve světě bez ohledu na to, jakým jazykem mluví, protože jejich obsah je vždy a neustále rozšiřuje díky všem editorů a uživatelů po celém světě, což Wikipedie online encyklopedii všechny a pro všechny.. Stáhněte si spořič obrazovky Wikipedie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 35 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-05-21 15:05:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Wikipedie z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 35 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1367
STAŽENÍ
Staženo 1482 krát

Líbí se vám pracovat v kterémkoli oboru medicíny? S tímto spořič obrazovky uvidíte animaci některých věcí, které lékař používá ve své dne na den, jako stetoskop k poslechu pacientům, složku s klinickou anamnézou pacienta nebo lékaře akreditaci pro zavěšení z bílého kabátu, který lékaři často nosí. Pokud se vám líbí svět vědy a medicíny, je to spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1399
STAŽENÍ
Staženo 1414 krát

Díky této obchodní spořič obrazovky, budete mít možnost chránit obrazovkách všech počítačích, které máte ve vaší kanceláři nebo ve vašem podnikání, protože se jedná o obchodní spořič obrazovky, ve kterém můžeme vidět moderní zasedací místnosti nebo zasedací místnosti, které obvykle každá firma má , s monitorem před každým sedadlem, aby důležité videokonference z jednoho místa planety na druhou. Jste majitelem malého podniku nebo velká nadnárodní? I Nezáleží na tom, jak je vaše firma bude tento spořič obrazovky jistě dát nádech profesionality a modernity na počítačích, které pracují s, a to je vážná spořič obrazovky, a to zejména pro firmy, které mají co do činění s financemi, účetnictví, neboť tam je také několik sloupců mincí vyčesané že prokluzovat mezi záblesky světla.