Wikipedie

Spořiče obrazovky podnikání : Wikipedie

Spořiče obrazovky Wikipedie

Animovaný spořič obrazovky Wikipedie

Spořič Obrazovky Wikipedie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo nebyl nikdy konzultován slavný Wikipedii? Největší otevřené encyklopedie všech dob má svůj zcela zdarma spořič obrazovky, pro všechny ty, kteří vědí, jak ocenit tvrdou práci všech lidí, které přispívají nebo přispěli k této mocným nástrojem poznání, který je založen na sdílení informací bez jakéhokoliv zisku . V současné době existuje 285 různých vydání Wikipedie, a 17 z nich má více než 300 tisíc článků. Věděli jste, že jeho jméno, Wikipedie, pochází z havajského výrazu "WikiWiki", což znamená "rychle" a slovo "encyklopedii"? Návštěva jeho článku budete moci objevit mnoho zajímavého, ale i mnoho užitečných informací.

S neuvěřitelným úspěchem po celém světě, Wikipedie je jedním z 10 nejpopulárnějších internetových stránek po celém světě, a jeho popularita roste každým dnem. Tento velký projekt svobodného a kolaborativní encyklopedie provozuje nadace Wikimedia Nadace, což je nezisková organizace, a snaží se sjednotit všechny znalosti na jednom místě. Ačkoli to přijal hodně kritiky pro jeho spolehlivost generování hodně diskuse o tom, pravdou je, že oni dělají těžkou práci zmírňující a dohled, filtrování relevantní informace a odstranění chybně nebo nesprávné informace. Velké rysy encyklopedie Wikipedie je její povaha jako jednotný zdroj informací, jejich wiki technologie, která lze upravovat každý, kdo splňuje určité požadavky, a že jejich obsah je otevřený, tj. v rámci nerestriktivnímu licence jeho přerozdělení, úpravy a duplikace. Jeho charakter polyglot také dělá Wikipedie schopni dosáhnout nikoho ve světě bez ohledu na to, jakým jazykem mluví, protože jejich obsah je vždy a neustále rozšiřuje díky všem editorů a uživatelů po celém světě, což Wikipedie online encyklopedii všechny a pro všechny.. Stáhněte si spořič obrazovky Wikipedie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-05-21 15:05:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Wikipedie z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1318
STAŽENÍ
Staženo 1649 krát

Určitě rozpoznat tento zelený robot s kulovým hlavou, jak je to maskot a logo Android, populární operační systém založený na Linuxu, který byl navržen speciálně pro mobilní zařízení, a to jak chytré telefony a tablety. Zde si můžete prohlédnout v tomto spořič obrazovky, legrační robota s hlavou a rameny oscilující hladce, zatímco Android dopisy, jež se typografie písma Droid, vznášet ve vzduchu. Tento operační systém byl koupil Google v roce 2005, a to je nejsilnější konkurent s výhledem na operační systém, který Apple má ve svém iPhone a iPad zařízení, iOS a pokaždé, vzdálenost mezi oběma společnostmi je menší. Jste spíše ve prospěch Androidu? Pak si stáhněte svůj spořič obrazovky zcela zdarma!

9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1272
STAŽENÍ
Staženo 1720 krát

Všechny fotografie milenci jsou registrovány na Instagram, bezplatná aplikace, která se stala důležitou sociální síť, kde uživatelé sdílejí své fotky po použití různých digitálních fotografických filtrů a efektů, které dávají jedinečný styl pro každý snímek. S tímto Instagram spořič obrazovky můžete chránit obrazovku počítače, zatímco vy dát mu bederní, retro nebo vintage styl do vašeho počítače s libosti a koníčky, jak tuto aplikaci iPhone a smartphony. Díky sociálním sítím, mohou všichni uživatelé vkládat obrázky s touto aplikací lze sdílet na Facebook, Twitter, Tumblr nebo Flickr, aby ho všichni viděli vaše úžasné obrázky. Užijte si skutečnou zdarma spořič obrazovky.