Wikipedie

Spořiče obrazovky podnikání : Wikipedie

Spořiče obrazovky Wikipedie

Animovaný spořič obrazovky Wikipedie

Spořič Obrazovky Wikipedie
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo nebyl nikdy konzultován slavný Wikipedii? Největší otevřené encyklopedie všech dob má svůj zcela zdarma spořič obrazovky, pro všechny ty, kteří vědí, jak ocenit tvrdou práci všech lidí, které přispívají nebo přispěli k této mocným nástrojem poznání, který je založen na sdílení informací bez jakéhokoliv zisku . V současné době existuje 285 různých vydání Wikipedie, a 17 z nich má více než 300 tisíc článků. Věděli jste, že jeho jméno, Wikipedie, pochází z havajského výrazu "WikiWiki", což znamená "rychle" a slovo "encyklopedii"? Návštěva jeho článku budete moci objevit mnoho zajímavého, ale i mnoho užitečných informací.

S neuvěřitelným úspěchem po celém světě, Wikipedie je jedním z 10 nejpopulárnějších internetových stránek po celém světě, a jeho popularita roste každým dnem. Tento velký projekt svobodného a kolaborativní encyklopedie provozuje nadace Wikimedia Nadace, což je nezisková organizace, a snaží se sjednotit všechny znalosti na jednom místě. Ačkoli to přijal hodně kritiky pro jeho spolehlivost generování hodně diskuse o tom, pravdou je, že oni dělají těžkou práci zmírňující a dohled, filtrování relevantní informace a odstranění chybně nebo nesprávné informace. Velké rysy encyklopedie Wikipedie je její povaha jako jednotný zdroj informací, jejich wiki technologie, která lze upravovat každý, kdo splňuje určité požadavky, a že jejich obsah je otevřený, tj. v rámci nerestriktivnímu licence jeho přerozdělení, úpravy a duplikace. Jeho charakter polyglot také dělá Wikipedie schopni dosáhnout nikoho ve světě bez ohledu na to, jakým jazykem mluví, protože jejich obsah je vždy a neustále rozšiřuje díky všem editorů a uživatelů po celém světě, což Wikipedie online encyklopedii všechny a pro všechny.. Stáhněte si spořič obrazovky Wikipedie kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Podnikání, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Podnikání Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 35 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-05-21 15:05:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Podnikání. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Wikipedie z Podnikání ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 182 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 35 krát
ZPÁTKY
3
3 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1307
STAŽENÍ
Staženo 1885 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je podnikatel se snaží vyřešit krizi špatným způsobem. Grafy zobrazující pád ekonomiky nejsou na vině, nezvládnutí manažerů je na vině. Ale ne rozpadnout jako šipky grafu, protože vždycky z krize a lepší časy dorazí, jen dívat dopředu s optimismem.

3
3 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 1448
STAŽENÍ
Staženo 1604 krát

Kdo neví, iPhone 5? Tento telefon od Apple s iOS 6.1.4 je nejprodávanější nejnovější generace telefon na světě. Pokud jste fanouškem smartphonu, můžete nyní nainstalovat iPhone obrazovky na vašem PC.IPhone 5 má větší displej než jeho předchůdce, iPhone 4S. Nicméně, nový iPhone je o 20% lehčí. Jak můžete vidět na naší spořič obrazovky je nejtenčí iPhone vytvořil Apple. Užijte si své definované formy a nové funkce ve svém volném spořič obrazovky.