Americký den nezávislosti

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : americký den nezávislosti

Spořiče obrazovky americký den nezávislosti

Animovaný spořič obrazovky americký den nezávislosti

Spořič Obrazovky Americký Den Nezávislosti
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vyhlášení nezávislosti je nejdůležitější den v Americe. Tento den se slaví především s ohňostrojem, zatímco všichni nese americkou vlajku. Tento spořič obrazovky je plný obrazů s barvami americké vlajky: červená, bílá a modrá. Můžeme vidět různé objekty, které tvoří americká vlajka s různými tvary, jako jsou globusy a mapy, a spolu s zlatého orla.Americká vlajka se skládá z červené a bílé pruhy a padesát bílých hvězd na modrém obdélníku.

4. července je svátek, který nezávislost Spojených státech se slaví. Bylo to na 04.07.1776, kdy země vyhlásila formální oddělení od britského impéria (Velká Británie). V tento den, mnoho aktivit jsou drženy jako barbecue, masopusty, jarmarky, koncerty, průvody, ohňostroje a obřady, mimo jiné. Chcete-li oslavit tento státní svátek, a že to byl velký vlastenec, stáhněte si tento americký spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Americký Den Nezávislosti kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 157 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 15:11:16, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Americký Den Nezávislosti z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 157 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1526
STAŽENÍ
Staženo 1042 krát

První říjnový pátek se slaví každý rok Světový den úsměvu . Osoba, která začala tento pamětní den senávrhář Harvey Ball tvůrce populární ikonou žluté usmívající se tvář, známý jako veselý obličej . Úsměv den začala po úspěchu původního návrhu veselý, a snaží se prosadit pozitivismus . S tímto spořič obrazovky můžete vidět 3D verzi tohoto designu, který Vás vyzývá k úsměvu . Volný a snadný způsob, jak dát pozitivní nádech do počítače, a na počest Mezinárodního dne úsměvem.

4
4 z 10 - 36 hlasů
Top číslo 739
STAŽENÍ
Staženo 2542 krát

Pohybující obrazy po slavit Velikonoce, kulinářské tradice malovat barevné čokoládová vajíčka a zdobit. Výměna čokoládových velikonočních vajíček je rozšířený v některých zemích, jako je Polsko, Německo, Slovensko, Itálie, Argentina, Brazílie, Uruguay, Peru a Chile, mezi ostatními. V této sbírce obrazů, můžeme vidět různé vejce malované s mnoha barvami, jako je žlutá, modrá, červená, zelená, růžová, oranžová, atd Většina z nich jsou zdobeny různými potisky a zdobením.