Americký den nezávislosti

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : americký den nezávislosti

Spořiče obrazovky americký den nezávislosti

Animovaný spořič obrazovky americký den nezávislosti

Spořič Obrazovky Americký Den Nezávislosti
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vyhlášení nezávislosti je nejdůležitější den v Americe. Tento den se slaví především s ohňostrojem, zatímco všichni nese americkou vlajku. Tento spořič obrazovky je plný obrazů s barvami americké vlajky: červená, bílá a modrá. Můžeme vidět různé objekty, které tvoří americká vlajka s různými tvary, jako jsou globusy a mapy, a spolu s zlatého orla.Americká vlajka se skládá z červené a bílé pruhy a padesát bílých hvězd na modrém obdélníku.

4. července je svátek, který nezávislost Spojených státech se slaví. Bylo to na 04.07.1776, kdy země vyhlásila formální oddělení od britského impéria (Velká Británie). V tento den, mnoho aktivit jsou drženy jako barbecue, masopusty, jarmarky, koncerty, průvody, ohňostroje a obřady, mimo jiné. Chcete-li oslavit tento státní svátek, a že to byl velký vlastenec, stáhněte si tento americký spořič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Americký Den Nezávislosti kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 174 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 15:11:16, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Americký Den Nezávislosti z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 174 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1488
STAŽENÍ
Staženo 1208 krát

V tento spořič obrazovky, můžete vidět jen to nejlepší způsob, jak strávit Den otců, a že je obklopen rodinou. Strávit Den otců v rodině, je skvělý způsob, jak slavit to, jít se najíst nebo strávit trochu času dohromady. Jak budete slavit Den otců? S tímto spořič obrazovky, který jsme ti dává jako doplněk, aby to zvláštní den pro všechny otců na světě. Stáhněte si tento pohyblivý obraz sjednocené rodiny a velké červené srdce obrací na oslavu Den otců.

4
4 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1725
STAŽENÍ
Staženo 957 krát

V tento spořič obrazovky, můžete vidět to nejlepší způsob, jak strávit Den matek, a je obklopen rodinou. Strávit Den matek v rodině je skvělý způsob, jak slavit to, jít ven jíst nebo strávit trochu času dohromady. Jak budete slavit Matka den? S tímto spořič obrazovky, který jsme ti dává jako doplněk, aby to zvláštní den pro všechny maminky na světě.