Chili tanec

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : chili tanec

Spořiče obrazovky chili tanec

Animovaný spořič obrazovky chili tanec

Spořič Obrazovky Chili Tanec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této legrační spořiče obrazovky vidíme chili hrát serenádu​​, dvě pikantní chilli s kostýmem mariachi. V chilis jsou tradiční feferonky na mexické jídlo. Chiles vidíme v této spořič obrazovky, jeden s kytarou a mexický klobouk, a další doprovodné s maracas, bude ráda, že váš počítač. Můžete také psát na sociálních sítích tyto vtipné feferonky.

Chili zpěv spořič obrazovky. Chili je také nazýván Jalapeño, jak se vyskytuje především v mexickém městě Jalapa. Tyto papričky přehrávání mariachi hudbu při pádu konfety.. Stáhněte si spořič obrazovky Chili Tanec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 159 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-20 09:12:48, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Chili Tanec z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 159 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1850 hlasů
Top číslo 95
STAŽENÍ
Staženo 19704 krát

Animovaný spořič na narozeniny. Všechno Nejlepší k Narozeninám je napsán s barevné svíčky ve tvaru písmena. Slavnostní screensaver přichází s melodie ze je nejoblíbenější písnička narozeniny: u "Všechno Nejlepší k Narozeninám k vy".

5
5 z 10 - 71 hlasů
Top číslo 657
STAŽENÍ
Staženo 3539 krát

Oktoberfest října festival nebo pivní festival, oslava se koná od měsíce září a říjen v bavorské město Mnichov od roku 1810. To je festival (Volksfest německy) world \ 's největší. Je vyvinut pro asi dva týdny, začíná první sobotu po 15. září. Která se konala v oblasti známé jako Theresienwiese, v blízkosti centra v Mnichově, v blízkosti Hlavního nádraží (Hauptbahnhof)