Den Svatého Patrika

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Den Svatého Patrika

Spořiče obrazovky Den Svatého Patrika

Animovaný spořič obrazovky Den Svatého Patrika

Spořič Obrazovky Den Svatého Patrika
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oslavte Den Paddy, patronů Irska! Dne 17. března se slaví státní svátek Irska, na celém světě Iry. Oslavy jsou obecně themed kolem všech věcí, jako je irský jetel, Skřítek a zelenou barvou. Lidé jedí irské jídlo a pití irských nápojů. Některé čtyřlístek vyplnit obrazovku počítače. Zelená je charakteristická barva na den svatého Patrika.Příjemný způsob, jak oslavit tento irský svátek slaví po celém světě.Irové se slaví 17. března.

Nejlepší spořiče obrazovky na den svatého Patrika přichází do vašeho počítače. Některé jetele, symbol Irska, létání se objeví na obrazovce počítače. Pokud chcete oslavit 17.března jako opravdový irský nesmíte zapomenout na dobré irské pivo. Je to skvělá tradice, aby si tento nápoj s přáteli. Je také zvykem nosit zelenou barvu, která je barva, která symbolizuje oslavu.. Stáhněte si spořič obrazovky Den Svatého Patrika kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 12:05:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Den Svatého Patrika z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1106 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
2
2 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1352
STAŽENÍ
Staženo 1560 krát

Hodit dobrý oslavě narozenin, tyto opice přijde k počítači s tímto spořič obrazovky, skákání a poskakování s některými znaky, které si přejí ti všechno nejlepší k narozeninám. To může být také použit jako narozeninám a odeslat jej příbuzného nebo přítele. Poslat odkaz e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí a přejeme někdo chcete všechno nejlepší k narozeninám s naší spořič obrazovky narozenin.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 978
STAŽENÍ
Staženo 2643 krát

To je smajlík spořič obrazovky na oslavu Dne Země, den, který je určen inspirovat povědomí a porozumění pro zemské životní prostředí.Název a koncepce mezinárodní Den Země byl údajně propagován John McConnell v roce 1969 na konferenci UNESCO v San Francisku.První Vyhlášení Dne Země byl by San Francisco, město svatého Františka, patrona ekologie. Zde vidíme skupinu emotikony, které pracují společně, aby unesla hmotnost planety. Chtějí-li poslat zprávu, že pokud se všichni spojí své síly, kterou můžeme udělat velké věci pro životní prostředí a naši planetu.