Den Svatého Patrika

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Den Svatého Patrika

Spořiče obrazovky Den Svatého Patrika

Animovaný spořič obrazovky Den Svatého Patrika

Spořič Obrazovky Den Svatého Patrika
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oslavte Den Paddy, patronů Irska! Dne 17. března se slaví státní svátek Irska, na celém světě Iry. Oslavy jsou obecně themed kolem všech věcí, jako je irský jetel, Skřítek a zelenou barvou. Lidé jedí irské jídlo a pití irských nápojů. Některé čtyřlístek vyplnit obrazovku počítače. Zelená je charakteristická barva na den svatého Patrika.Příjemný způsob, jak oslavit tento irský svátek slaví po celém světě.Irové se slaví 17. března.

Nejlepší spořiče obrazovky na den svatého Patrika přichází do vašeho počítače. Některé jetele, symbol Irska, létání se objeví na obrazovce počítače. Pokud chcete oslavit 17.března jako opravdový irský nesmíte zapomenout na dobré irské pivo. Je to skvělá tradice, aby si tento nápoj s přáteli. Je také zvykem nosit zelenou barvu, která je barva, která symbolizuje oslavu.. Stáhněte si spořič obrazovky Den Svatého Patrika kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-05-05 12:05:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Den Svatého Patrika z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 1106 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1677
STAŽENÍ
Staženo 1210 krát

Šťastný Den matek! S tímto spořič obrazovky můžete gratulovat maminku ke Dni matek, s spořič obrazovky, který ukazuje ženu jako každá matka tvrdě pracuje na čištění zahrady, odstranění odumřelých listů pomocí hrábě. Všichni bychom měli ocenit práci, kterou naše matky udělat pro nás, aniž by ji známe, a nikdy stěžovat, a detaily, jako je to nejlepší způsob, jak to udělat.

5
5 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1500
STAŽENÍ
Staženo 1326 krát

Masopust obrazovky. Masopust (Tuk úterý v angličtině) v New Orleans, Louisiana, Spojené Státy Americké, je karneval oslava dobře známá po celém světě. New Orleans Masopustní období, s kořeny v přípravě na začátku křesťanského období půstu, začíná po Třech králích, o prozření. Je to sezóna přehlídek, plesů (některé z nich se převléct koule) a krále dort stran. To tradičně bylo součástí zimní společenské sezóny.