Den Země

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Den Země

Spořiče obrazovky Den Země

Animovaný spořič obrazovky Den Země

Spořič Obrazovky Den Země
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

To je smajlík spořič obrazovky na oslavu Dne Země, den, který je určen inspirovat povědomí a porozumění pro zemské životní prostředí.Název a koncepce mezinárodní Den Země byl údajně propagován John McConnell v roce 1969 na konferenci UNESCO v San Francisku.První Vyhlášení Dne Země byl by San Francisco, město svatého Františka, patrona ekologie. Zde vidíme skupinu emotikony, které pracují společně, aby unesla hmotnost planety. Chtějí-li poslat zprávu, že pokud se všichni spojí své síly, kterou můžeme udělat velké věci pro životní prostředí a naši planetu.

Mezinárodní Den Matky Země je den, ve kterém povědomí společnosti o problematice životního prostředí. To bylo vytvořeno americký senátor Gaylord Nelson jmenoval a jeho cílem bylo zvýšit povědomí o otázkách, jako je přelidnění nebo znečištění životního prostředí problémy, a některé způsoby, jak řešit a zachování živých bytostí na této planetě, zvířat a rostlin.. Stáhněte si spořič obrazovky Den Země kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 29 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-09 12:01:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Den Země z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 29 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2047 hlasů
Top číslo 116
STAŽENÍ
Staženo 16552 krát

Screensaver některých zlata zábavní pyrotechnika, která výbušnosti v noci více než jasně osvětlená města. Zábavní pyrotechnika se používají v ukazují, oslavy a značku na něco zvláštního. Jsou nádherné, výbuch světla na obloze. Naplnit radostí do svého každodenního života s touto docela screensaver.

5
5 z 10 - 1850 hlasů
Top číslo 95
STAŽENÍ
Staženo 19422 krát

Animovaný spořič na narozeniny. Všechno Nejlepší k Narozeninám je napsán s barevné svíčky ve tvaru písmena. Slavnostní screensaver přichází s melodie ze je nejoblíbenější písnička narozeniny: u "Všechno Nejlepší k Narozeninám k vy".