Irský

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Irský

Spořiče obrazovky Irský

Animovaný spořič obrazovky Irský

Spořič Obrazovky Irský
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

V irské tradici existuje mnoho symbolů, které jsou dnes velmi rozpoznatelný po celém světě. Nejznámější je známé jako jetel, nebo zlaté harfy se stříbrnými řetězce, které lze vidět v plášti z této země. Zelená barva, jedna ze tří irské vlajky, je často reprezentován jetele je velmi typické, a všechno, co má co do činění s irským folklórem a keltské tradice barvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Irský kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 119 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 13:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Irský z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 119 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1488
STAŽENÍ
Staženo 1083 krát

V tento spořič obrazovky, můžete vidět jen to nejlepší způsob, jak strávit Den otců, a že je obklopen rodinou. Strávit Den otců v rodině, je skvělý způsob, jak slavit to, jít se najíst nebo strávit trochu času dohromady. Jak budete slavit Den otců? S tímto spořič obrazovky, který jsme ti dává jako doplněk, aby to zvláštní den pro všechny otců na světě. Stáhněte si tento pohyblivý obraz sjednocené rodiny a velké červené srdce obrací na oslavu Den otců.

5
5 z 10 - 71 hlasů
Top číslo 657
STAŽENÍ
Staženo 3155 krát

Oktoberfest října festival nebo pivní festival, oslava se koná od měsíce září a říjen v bavorské město Mnichov od roku 1810. To je festival (Volksfest německy) world \ 's největší. Je vyvinut pro asi dva týdny, začíná první sobotu po 15. září. Která se konala v oblasti známé jako Theresienwiese, v blízkosti centra v Mnichově, v blízkosti Hlavního nádraží (Hauptbahnhof)