Irský

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Irský

Spořiče obrazovky Irský

Animovaný spořič obrazovky Irský

Spořič Obrazovky Irský
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

V irské tradici existuje mnoho symbolů, které jsou dnes velmi rozpoznatelný po celém světě. Nejznámější je známé jako jetel, nebo zlaté harfy se stříbrnými řetězce, které lze vidět v plášti z této země. Zelená barva, jedna ze tří irské vlajky, je často reprezentován jetele je velmi typické, a všechno, co má co do činění s irským folklórem a keltské tradice barvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Irský kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 104 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 13:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Irský z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 104 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1493
STAŽENÍ
Staženo 1025 krát

U příležitosti pro vnímavost veřejnosti o problematice přelidnění a znečišťování planety,americký senátor Gaylord Nelson představil Den Země. Ve většině zemí světa se slaví 22. dubna, protože to jemezinárodní den. V naší pamětní spořič obrazovky můžete vidět naše planeta mírně předení na list stromu. Tato animace symbolizující ochranu přírody, protože je umožnit naše planeta zůstat obyvatelný, a musíme mít na pohodlný život v něm. Užijte si tento krásný den s naší Screen Protector.

7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1763
STAŽENÍ
Staženo 571 krát

Den Šťastný otců! To je to, co si můžete přečíst v tomto stylu vintage spořič obrazovky. Na snímku můžeme vidět slova den šťastný otec v doprovodu velmi charakteristické pro oba rodiče, jako knír a motýlkem.Styl této spořič obrazovky také být definován jako retro, protože to staromódní styl je opět v módě. Pokud chcete mít krásný dotek s tvým tátou, neváhejte a použijte náš Screen Protector. Můžete ho můžete poslat odkaz na tuto stránku nebo ji sdílet s ním na sociálních sítích. Nenechte si ujít příležitost být dobrý syn nebo dcera a dává tvůj táta je spořič obrazovky!