Irský

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Irský

Spořiče obrazovky Irský

Animovaný spořič obrazovky Irský

Spořič Obrazovky Irský
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

V irské tradici existuje mnoho symbolů, které jsou dnes velmi rozpoznatelný po celém světě. Nejznámější je známé jako jetel, nebo zlaté harfy se stříbrnými řetězce, které lze vidět v plášti z této země. Zelená barva, jedna ze tří irské vlajky, je často reprezentován jetele je velmi typické, a všechno, co má co do činění s irským folklórem a keltské tradice barvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Irský kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 138 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 13:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Irský z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 138 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1351
STAŽENÍ
Staženo 1599 krát

Zdarma spořič obrazovky psa vedle velkou hromadu dárků. Tento vtipný animovaný 3D pes tančí šťastně vedle banda dárků. Pokud znáte někoho, jehož narozeniny, nebo má nějaké jiné oslavy, zasílání tento spořič obrazovky, bude jako odesílání a originální a zábavné blahopřání. Také můžete sdílet přes sociální sítě ve velmi jednoduchý a rychlý způsob.

6
6 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 978
STAŽENÍ
Staženo 2312 krát

To je smajlík spořič obrazovky na oslavu Dne Země, den, který je určen inspirovat povědomí a porozumění pro zemské životní prostředí.Název a koncepce mezinárodní Den Země byl údajně propagován John McConnell v roce 1969 na konferenci UNESCO v San Francisku.První Vyhlášení Dne Země byl by San Francisco, město svatého Františka, patrona ekologie. Zde vidíme skupinu emotikony, které pracují společně, aby unesla hmotnost planety. Chtějí-li poslat zprávu, že pokud se všichni spojí své síly, kterou můžeme udělat velké věci pro životní prostředí a naši planetu.