Irský

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Irský

Spořiče obrazovky Irský

Animovaný spořič obrazovky Irský

Spořič Obrazovky Irský
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

V irské tradici existuje mnoho symbolů, které jsou dnes velmi rozpoznatelný po celém světě. Nejznámější je známé jako jetel, nebo zlaté harfy se stříbrnými řetězce, které lze vidět v plášti z této země. Zelená barva, jedna ze tří irské vlajky, je často reprezentován jetele je velmi typické, a všechno, co má co do činění s irským folklórem a keltské tradice barvy.. Stáhněte si spořič obrazovky Irský kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 158 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 13:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Irský z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 158 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 158 hlasů
Top číslo 598
STAŽENÍ
Staženo 3994 krát

Oslavte Den Paddy, patronů Irska! Dne 17. března se slaví státní svátek Irska, na celém světě Iry. Oslavy jsou obecně themed kolem všech věcí, jako je irský jetel, Skřítek a zelenou barvou. Lidé jedí irské jídlo a pití irských nápojů. Některé čtyřlístek vyplnit obrazovku počítače. Zelená je charakteristická barva na den svatého Patrika.Příjemný způsob, jak oslavit tento irský svátek slaví po celém světě.Irové se slaví 17. března.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 944
STAŽENÍ
Staženo 2639 krát

Je to vaše narozeniny? Oslavte své narozeniny např. kočky. Dnešek den, že jste se narodili, jste přišli na svět. Tato kočka je v její narozeninovou oslavu s dortem a dárkové balení. Všichni jsme chtěli oslavit naše narozeniny, že máme mnoho darů a strany, v níž jsme se protagonisté.